Як пов'язати спицями одяг новонародженим. в'язання спицями для дітей новонародженого.

Новонароджені діти повинні одягатися в теплу функціональний одяг. Зв'язати спицями речі для малюків дуже просто. До того ж виходять вони теплими і дуже красивими. Робота не важка, а задоволення багато.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа і натхнення
Інструкція
1
Пряжа повинна бути тільки натуральна - вовняна або бавовняна. Краще нефарбована натуральна або біла. Барвники можуть погано впливати на новонароджену дитину. Для в'язання потрібно мати дві спиці. Товщина спиці приблизно повинна дорівнювати товщині обраної ніті.Перед початком роботи потрібно вибрати візерунок в'язання. Краще в'язати дитячі речі лицьовій гладдю. (Особові ряди - лицьові петлі, виворітні ряди - виворітні петлі). Потім потрібно зв'язати зразок, приблизно 20-30 петель в ширину, 20-30 рядів у висоту. Зняти зі спиці цей пов'язаний шматочок. Пом'яти його в руках, розтягуючи в різні боки. Потім порахувати петлі, скільки петель в одному сантиметрі.
2
Початківцям майстриням краще почати з простої моделі. Наприклад, можна зв'язати маленьке ковдрочку або плед для дитини. Для цього потрібно визначити, який розмір ковдри ви хочете отримати. Потрібні такі вихідні дані - ширина і довжина. Для визначення кількості петель ширину майбутнього виробу в сантиметрах потрібно помножити на кількість петель в одному сантиметрі. Вийде потрібну кількість петель. Потім зв'язати пряме полотно в два рази довше вихідного розміру. Закрити петлі. Отримане полотно отпарить праскою через лляну тканину. Потім полотно скласти вдвічі, зшити вовняною ниткою по краях. Вийде тепле, красиве ковдру.
3
Потім можна переходити до складніших речей. Кофтинку або штанці для малюка теж зв'язати неважко. Також спочатку необхідно виміряти сантиметром всі деталі. Довжину, ширину вироби, довжину рукава. Запам'ятати або записати отримані результати. Якщо необхідно пов'язати більший розмір, додаються кілька сантиметрів за всіма мірками. Починати в'язання потрібно з гумки. При в'язанні чергувати лицьову і виворітну петлі. Для гумки цілком достатньо зв'язати два сантиметри. Потім в'яжеться основне полотно. В процесі в'язанні необхідно якомога частіше прикладати в'язане полотно до обраному зразком, так буде точніше вив'язати деталь. Після того, як робота закінчена, необхідно відпарити все пов'язані деталі через лляну тканину. Зшивати деталі руками вовняною ниткою.
Зверніть увагу
Не затягуйте з в'язанням для новонароджених. Діти в цьому віці швидко ростуть і можуть зрости через ще недов'язаний одягу.
Корисна порада
Не прагніть відразу зв'язати складну річ. Невдача може відбити охоту до в'язання. Починайте з найпростішого.