Як зробити фінт.

Краса футболу - це не лише яскраві атаки і вражаючі голи, а й майстерне виконання різних фінтів і обводок. Є 5 способів оригінально обіграти суперника.
Інструкція
1
Ловимо суперника на протиході хибним рухом. Можна виконувати як в динаміці, так і в статиці. Взагалі, будь-який фінт стає ефективніше при виконанні на швидкості, але деякі (особливо при невисокому рівні майстерності суперника) можна успішно застосовувати і стоячи на місці. При контролі м'яча зближаємося з противником і показуємо, ніби починаємо обходити його справа. Суперник реагує, і в цей момент потрібно згрупуватися і перекласти корпус в протилежну сторону - це і називається "зловити на протиході". За всіма законами фізики на друге рух противник зреагувати вже не встигне, а поки він буде зупинятися і розвертатися, ви вже зможете спокійно втекти від нього.
2
"розгойдується" суперника помилковими рухами. Сильно не зближуючись, виконуємо швидкі поперемінні колові рухи ноги навколо м'яча (хибні) і в певний момент підхоплюємо м'яч і йдемо в сторону. Реагувати на таке облудне дію при його виконанні з високою швидкістю і чіткістю рухів вкрай складно. Виконання фінту вимагає наявності хорошої координації, що досягається багаторазовими тренуваннями.
3
зближується з суперником і робимо на ходу повний оборот навколо своєї осі (360 градусів), прикриваючи м'яч корпусом. При цьому м'яч тримаємо під контролем, так сказати, "перекладанням ніг". В момент обороту потрібно одним торканням зупинити м'яч, а другим прокинути собі на хід вже при завершенні обороту.
4
Особливо зручний фін, якщо м'яч не котиться, а скаче по полю. Тоді треба просто легким рухом ноги підчепити його вгору, перекинувши через противника, далі обходимо його, набираючи швидкість, в той час, як противнику перш ще потрібно розвернутися, а вже тільки потім почати рух навздогін за вами.
5
Далі досить складний фокус. М'яч знаходиться перед вами. П'ятою однієї ноги ви б'єте його назад, а миском другий ноги різко б'єте вперед повз суперника (обидва ці рухи повинні виконуватися в тандемі максимально швидко), попутно відразу ж починаючи прискорення. На закінчення, хочеться відзначити, що не варто виконувати один і той же фінт кілька разів поспіль - хороший захисник швидко звикне до ваших вивертів. Варіюйте свою манеру фінтити і, таким чином, залишайте з носом своїх опонентів.