Як зрозуміти, що тобі треба в житті. Як самому виготовити оцтову кислоту.

До чого прагнути? Заради чого жити? Про що мріяти? Подібні питання часто спливають у життя . Можна прагнути до тих же цілям, що друзі, батьки або сусіди. Щоб прояснити власний шлях, слід виконати ряд кроків.
Інструкція
1
По-перше, озирніться назад. Напевно вам є, чим похвалитися: робота, друзі, сім'я, захоплення. Якщо робота не радує, а з вибором інституту сталася помилка, ще не пізно все змінити.
2
Якщо дозволяє час, вирушайте у відпустку. Або пожертвуйте парою вихідних днів в свою користь. Відпочиньте. Виспіться.
3
Візьміть блокнот, зошит, ноутбук - що подобається. Запишіть заголовок: "Що мені треба в цій життя ?" Пишіть всі думки, ідеї, які прийдуть в голову. Можливо, спочатку думок не буде зовсім або вони будуть здаватися не заслуговують уваги. Все одно записуйте. Нікуди не поспішайте. Питання серьезний.Пішіте все. Починаючи від придивились під час походу в магазин телефону і закінчуючи великими звершеннями: вивчити іноземну мову, отримати іншу професію, вийти заміж або одружуватися, побудувати будинок, домогтися популярності і т.д. Не обмежуйтеся 20-30 пунктами. Чим більше ви напишіть, тим краще.
4
Викресліть малозначимі, миттєві бажання. Відзначте самі значущі для вас. По ходу справи внесіть корективи. Не варто намагатися стати телезіркою, якщо ви жодного разу не виступали на сцені і не тримали мікрофон в руках, та й з дикцією маєте великі проблеми.
5
Порахуйте, скільки вийшло пунктів. Подивіться на них. Визначте, які для вас дійсно важливі й без чого ви насилу уявляєте життя. Вас ніхто не квапить. Якщо ніяких осмислених ідей не відображається, влаштуйте перерив.Не намагайтеся вичавити з себе якісь рішення. Виберіть один невеликий пункт і зробіть маленький крок в цьому напрямку.
6
Внесіть якнайбільше повсякденних змін у життя. Змініть стиль одягу, вирушайте туди, де ви ще не були. Спробуйте нові страви, захоплення. Наповніть життя новими враженнями. І відповідь на питання обов'язково прийде.
Корисна порада
Якщо ви до цих пір не визначилися з тим, що вам потрібно від життя, значить ви просто перебували не на тій дорозі. Пора освоювати нові шляхи. І на одному з них ви обов'язково знайдете відповідь на своє питання.