Як відростити волосся чоловікові. Як відростити довге волосся чоловікові.

Протягом багатьох століть чоловікові личило довгі волосся, але нині це доля щодо нечисленних вільнодумних романтиків і художніх натур. Хоча широта поглядів сучасного суспільства поступово збільшується, відростити довге волосся - поки ще крок для чоловіка досить сміливий. Труднощі цього процесу полягає не стільки в технічній стороні справи, скільки в психологічній.
Вам знадобиться
  • - відповідні вам шампунь і кондиціонер, --- міцна гребінець,
  • - гумка для волосся,
  • - обідок,
  • - вітаміни.
Інструкція
1
Морально підготуйтеся до прийдешніх випробувань. Відростаючих волосся - це дуже незвично і незручно, вони стирчать на всі боки, лізуть в обличчя, лоскочуть шию. Мине чимало часу, перш ніж вони вгамуються, як треба.
2
Заготовте контраргументи для здивованих родичів, друзів і колег, які обов'язково замучать вас питаннями, стереотипами і домовленостями постригтися. У їхніх промовах навіть може попастися псевдораціональні зерно із серії «Тобі це не йде». Будьте тверді! Що почали відростати волосся мало кому йдуть, а довго волосся е чоловіки зазвичай дуже дратують оточуючих своєю свободою.
3
Визначте ваш тип волосся (сухі, жирні, нормальні) та їх структуру (прямі, хвилясті, кучеряві). Освойте процедуру догляду саме за ними. Можливо, вам будуть потрібні додаткові засоби по догляду за волоссям, окрім звичайного шампуню або навіть медичне втручання. В цьому немає нічого поганого.
4
Прискорити зростання волосся допоможуть спеціальні вітаміни, що живлять волосяні цибулини, а також масаж шкіри голови. Якщо ви постійно забуваєте про ці процедури, не біда. Волосся все одно відросте, тільки повільніше. А масаж можна частково замінити інтенсивним розчісуванням.
5
Пам'ятайте, що чоловік з довгим волоссям привертає підвищену увагу, і це зобов'язує. Яким буде вироблене вами враження, повністю залежить від вас. Слідкуйте не тільки за зачіскою, але і за всім своїм виглядом - поставою, одягом, манерою мови, виразом обличчя. Ви виділяєтеся з натовпу, і будь-який недолік у вашому образі помітний яскравіше.
Зверніть увагу
стрижка не прискорить ріст волосся. Ви можете експериментувати з формою відростаючих зачіски, але збільшення довжини цим сповільніть.
Корисна порада
Користуйтеся обідком, щоб відростають волосся менше заважали. Це значно полегшить вам перехідний період від короткого волосся до довгих. Коли почнете збирати їх у хвіст, пам'ятайте, що гумка травмує волосся. Давайте їм іноді відпочинок.