Як перевірити лампу підсвічування. Як перевірити лампи підсвічування на жк телевізорах.

Якісна і своєчасна перевірка ламп підсвічування в ЖК панелях дозволяє істотно скоротити час, що витрачається на ремонт, так як несправність або справність ламп виявляється ще до розбирання панелі. Для того щоб провести швидку і надійну діагностику - скористайтеся спеціально призначеним для цього пристроєм, а ми розповімо, як воно працює.
Інструкція
1
Для того щоб перевірити лампи підсвічування на ЖК панелях скористайтеся спеціально призначеним для цього приладом. Даний пристрій дозволяє провести швидку перевірку ламп підсвічування , не вимагаючи їх зняття і відключення шлейфів від інвертора.
2
Перед тим, як почати використовувати пристрій Вимкніть апарат, що піддається перевірці. Використовуючи даний апарат, ви отримуєте повну і вірну діагностику працездатності всіх ламп, а це дозволяє вам виявити несправні лампи ще до розбирання панелі, або ж зрозуміти, що всі лампи робітники, і потрібна заміна конвертора. Даний метод робить час ремонту значно менше, а також знижує ризик можливих пошкоджень при діагностиці.
3
Для того щоб провести грамотну діагностику із застосуванням подібного приладу, дотримуйтесь наступних вказівок.
4
Перед тим, як почати діагностику вимкніть перевірявся прилад з мережі. Вставте мережевий адаптер в потрібне гніздо і включіть його в розетку. Прилад перебуватиме в режимі очікування, при цьому будуть горіти два світлодіода.
5
Визначте становище плати у перевіряється влаштуванні, а також шлейфів, які з'єднують інвертор з лампами підсвічування . Підключіть дріт заземлення до шасі перевіряється апарату. Цей момент дуже важливий для процесу перевірки, тому переконайтеся, що можливість випадкового від'єднання проводу виключена.
6
Тепер візьміть прилад в руки і торкніться його наконечником місця підключення лампи, наконечник при цьому міцно зафіксуйте, не допускайте його переміщення, так як висока напруга може пошкодити інвертор. Далі натисніть велику кнопку (ту, що розташована найближче до наконечника).
7
Зверніть увагу, що світловий індикатор в цей час повинен згаснути і не горіти весь час натискання кнопки. Через буквально секунду можна починати прочитувати свідчення: - один світлодіод погас на час натискання кнопки, а потім включився інший - лампа ісправна- один світлодіод не згас на час натискання кнопки, а другий так і не включився - лампа несправна.
8
Після проведення перевірки відпустіть кнопку, світлодіоди при цьому повинні загорітися, так як прилад буде знаходитися в режимі очікування.