Як залучити на себе увагу оточуючих.

Люди відрізняються один від одного. Деякі з легкістю звертають на себе увагу і заводять безліч друзів. Таких «зірок» ви можете зустріти скрізь, наприклад, на роботі, в інституті чи школі. Однак є й ті люди, які начебто надягають шапку-невидимку і ніяк не можуть її зняти, хоч і стараються зробити це. Причому найчастіше причина зовсім не в зовнішності, деколи невидимка набагато привабливіше «зірки», просто щось заважає їй залучити увагу . Отже, для того щоб залучити увагу оточуючих, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно змінити зовнішність. Встаньте напроти дзеркала і подивіться на себе критично: що не так у вашому образі? Постарайтеся якомога краще приховати свої недоліки, але в теж час виділити гідності. Таким чином, ви вже досягнете 10% успіху, адже охайний і приємний зовнішній вигляд обов'язково приверне увагу .
2
Постарайтеся внести в свій гардероб якнайбільше цікавих і незвичайних деталей. Адже поки ви врядли вмієте залучати увагу просто так, тому спершу потрібно скористатися зовнішністю. Яскравий колірний акцент у вашому одязі, якась гарна дрібничка, стильна зачіска - все це змусить будь-якої людини затримати увагу на вас. Але пам'ятайте про те, що вкрай важливо не переборщити, інакше ви будете виглядати не стильно, а безглуздо.
3
Частіше звертайте увагу на те, як оточуючі реагують на вас. Оцінюйте погляди і відповідайте на них: поверніться до цієї людини, посміхніться або «стрельніть» очицями. Звикайте перебувати в центрі уваги.
4
Рухомі об'єкти набагато сильніше привертають увагу , в порівнянні зі статичними. Уважно спостерігайте за «зірками» - як вони жестикулюють, рухаються, змінюють міміку і інтонацію. А потім подивіться на себе, можливо, вам потрібно додати трохи руху.
5
Посміхайтеся якомога частіше, причому неважливо де - на роботі, вулиці чи навчанні. Ваше особа повинна світитися радістю, доброзичливістю, хорошим настроєм, а не завантаженістю і депресією.
6
Також важливо відрепетирувати свою ходу перед дзеркалом. Спина і плечі - обов'язково випрямлені, а корпус, ноги, руки і голова - більш рухливі. Не бійтеся рухатися, висловлювати емоції за допомогою тіла і міміки.
7
Все вищеперелічене - теоретична підготовка. Тепер пора переходити до активних дій, почніть з найпростіших тренувань - розмовляйте з продавцями, не соромтеся коментувати події, питайте про що-небудь у навколишніх. Тобто намагайтеся якомога частіше проявляти ініціативу в спілкуванні. Потім переходьте до складніших тренувань - знайомтеся з новими людьми.