Як лікувати опік ока.

Опіки очей підрозділяються на термічні, хімічні і термохимические. Але так як жартувати зі здоров'ям очей дуже небезпечно, не варто винаходити способи лікування. Негайно покажіться лікареві, який не тільки визначить ступінь опіку, але і призначить відповідне лікування. В основному воно складається з декількох етапів.
Вам знадобиться
  • - фізрозчин;
  • - сульфацил натрію.
Інструкція
1
Перше, що можна зробити до візиту до лікаря - промити очі. Візьміть будь-яку НЕ лужну воду або фізрозчин і ретельно промийте слизову оболонку. Після чого закапайте в уражене око 30 відсотковий розчин сульфацила натрію. Ці процедури нешкідливі, так що можете не переживати. Їх необхідно проводити відразу, як тільки ви отримали опік.
2
У лікарні доктор введе вам антидоти. Вони можуть бути у вигляді спеціальних очних вкладишів, плівок і крапель. Залежно від ступеня ураження, можуть застосовувати й інші лікарські засоби, наприклад, аутокровь з антибактеріальними препаратами або імуноглобулін. Ці засоби вводяться підкон'юнктивально, тому ви не зможете почати лікування самостійно, це може зробити тільки лікар.
3
Після проведення першого невідкладних медичних процедур вам призначать лікування або у стаціонарі, або в домашніх умовах, виписавши при цьому необхідний рецепт з призначеннями. Обов'язково дотримуйтеся всіх рекомендацій лікаря, в іншому випадку можна втратити зір.
4
Коли ви пройдете повний курс лікування спеціальними краплями, мазями і антибіотиками, зверніться знову до лікаря. Залежно від ступеня опіку, він може призначити і консервативне лікування, яке буде спрямоване на відновлення рогівки очі і стимулювання регенерації клітин.
5
Для поліпшення стану і швидкого одужання приймайте вітамін А, який добре впливає на зір і регенерацію тканин. Також можете закопувати в очі мед. Його необхідно розводити кип'яченою водою у співвідношенні 1: 4 і 3-5 разів на день закапувати під повіку. Але будьте обережні, адже продукти бджільництва можуть викликати алергічні реакції.
6
Не забувайте до повного відновлення зору відвідувати лікаря, який контролюватиме процес загоєння рогівки.