Як прибрати сутулість.

Сутулість в основному виникає через непропорційного розвитку м'язів: грудні м'язи можуть бути більш розвинені, ніж верх спини (це досить часте явище навіть серед тих, хто регулярно займається спортом), з- Через це вони відтягують ваші плечі вперед, так як спина не може утримати їх. Виправити сутулість можна завдяки щоденному виконання наступних вправ.
Інструкція
1
Як вже було сказано, основна причина сутулості - нерівномірний розвиток м'язів, саме тому людина не може постійно утримувати пряме положення тіла. Отже, починати вирішення проблеми потрібно з тренування м'язів. Найбільш просте і ефективне вправу, спрямоване на лікування сутулості - це підйом гантелей в сторони. Спершу займіть вихідне положення: трохи розведіть ноги в сторони, коліна - напівзігнуті, тулуб має бути нахилений вперед. Також важливо стежити за тим, щоб спина була якомога пряміше. Вдихнувши, розведіть гантелі в сторони, на видиху - зведіть лопатки. Виконуйте як мінімум три підходи по 10-15 разів, вага гантелей необхідно підбирати відповідний. На перший час 3 кілограми цілком вистачить. З часом ви можете збільшувати навантаження і кількість підходів.
2
Друга вправа - це віджимання від підлоги. Виконуючи цю вправу, ви не тільки розвиваєте м'язи грудей, але і верх спини, тому що доводиться постійно тримати її в напрузі, щоб зберегти тіло в рівному положенні. Для того щоб виконати дану вправу, необхідно зробити наступне: упріться прямими руками в підлогу, ноги повинні бути злегка розставлені, на вдиху згинайте лікті, наближаючи тіло до підлоги, потім відіжміться до повного випрямлення рук. Найпоширеніша помилка при виконанні даної вправи - прогинати спину, вже краще зробіть менше повторів, але зате вони будуть якісними.
3
Після цього можна переходити до закріплює вправи. Першими двома ми натреновані м'язи, а тепер необхідно навчитися тримати спину прямо. Для виконання цієї вправи потрібна будь-яка рівна вертикальна поверхню. Притуліться до стінки таким чином, щоб ваше тіло стосувалося її лише чотирма точками: п'ятами, сідницями, лопатками і потилицею. Тепер стійте як мінімум 2-3 хвилини. Можливо, що спочатку вам буде важко тримати спину в такому положенні, але не переживайте, з часом ви зможете робити це нескінченно довго.
Красива постава робить людину більш привабливим. Сидячий спосіб життя, робота в офісі, великі навантаження можуть призвести до того, що людина починає сутулитися. Щоб уникнути неприємних наслідків, потрібно не тільки стежити за своєю поставою, але й виконувати спеціальні вправи.
Вам знадобиться
  • - книга.
Інструкція
1
Слідкуйте за своєю поставою. Як тільки ви помічаєте за собою, що сутулитеся, відразу ж випрямляйтеся. Якщо ви не можете покластися на себе самого, то попросіть когось з друзів, колег або родичів, щоб вони нагадували вам про те, що потрібно випростатися. Чим менше часу ви будете проводити, сутулячись, тим легше вам буде позбутися від цієї недуги.
2
Встаньте в центрі кімнати. Переконайтеся в тому, що вам нічого не заважає. Поставте ноги на ширину плечей. Робіть кругові рухи прямими руками спочатку в одну сторону, а потім в іншу. Повторіть вправу по 8 разів в кожну зі сторін.
3
Виконуйте наступну вправу щодня. Випрямитеся, поставте ноги на ширину плечей, а руки помістіть на пояс. По черзі піднімайте то ліве, то праве плече. Повторюйте вправу по 8 разів для кожного плеча. Потім кілька разів різко підніміть вгору обидва плеча і повільно опустіть вниз.
4
Встаньте прямо, ноги - на ширині плечей. Зведіть випрямлені руки за спиною. Прогніть груди вперед настільки, наскільки ви можете. Зверніть увагу, що прогнути потрібно саме груди, а не живіт. Затримайтеся в такому положенні на 1 хвилину, після чого розслабтеся. Повторюйте вправу 2-3 рази на день.
5
Якщо попередню вправу здається вам занадто складним, можна почати з легшого. Початкове положення - ноги на ширині плечей, руки за спиною. Повільно прогніться вперед, одночасно відводячи зчеплені в замок руки назад. Повторюйте такі рух 6-8 разів за підхід.
6
Зчепите руки в замок за лопатками. Для цього встаньте і опустіть руки вздовж тіла. Підніміть ліву руку вгору, а праву відведіть назад. Зігніть обидві руки в ліктях і постарайтеся з'єднати їх за своєю спиною. Потім прийміть початкове положення. Повторіть вправу кожною рукою по 6-8 разів.
7
Розтягуйте ключицю. У деяких випадках причиною сутулості є коротка ключиця. Щоб її розтягнути, потрібно хоча б 20 хвилин на день проводити в наступному положенні. Ляжте на живіт. Руки зігніть в ліктях, які потрібно розвести в сторони, і покладіть перед собою долоні на книгу товщиною 2-3 см. Упритесь підборіддям у долоні. Цю позу можна приймати кілька разів на день по 5-10 хвилин.