Як навчитися розмовляти швидко.

Кожен, навчаючись в школі, мріяв про те, щоб швидко і правильно відповідати на будь-яке питання, але далеко не завжди ця мрія збувається. І часом навіть зараз, на роботі, ви боїтеся того, що у відповідальний момент у вас не вистачить слів, і ви, почервонівши від збентеження, будете насилу розповідати про свою ідею. Не впадайте у відчай: дану проблему легко вирішити, виконуючи наступні вправи.
Інструкція
1
Щоб якомога швидше навчитися швидко говорити, необхідно регулярно виконувати вправи, в яких сильно напружуються мову і губи. Наприклад, ви можете робити наступне: висолопивши язика, постарайтеся дістати їм до кінчика носа або підборіддя; зробіть губами «хоботок», як при поцілунку, потім поводите губами вліво, вправо, по колу, зберігаючи при цьому таке становище; посміхніться так, щоб куточки рота перебували на максимальній відстані один від одного; згорніть мову в трубочку; погрімаснічайте, згадайте, як здорово це виходило у вас в дитинстві.
2
Знайдіть декілька скоромовок. Спершу можна вимовляти їх повільно, ретельно промовляючи всі слова, а потім прискорюйте темп, доводячи його до максимального. Особливо корисні будуть скоромовки, що містять велику кількість згодних, і на сонорні звуки.
3
Якщо ви зможете з легкістю вимовити першу-ліпшу скоромовку, то це означає, що ви успішно впоралися з усіма попередніми вправами, якщо ні - то необхідно ще більш наполегливо і ретельно займатися.
4
Щоб вільно розмовляти, немаловажно побороти в собі збентеження і невпевненість. Для цього потрібно якомога частіше говорити собі, що вам все по плечу, що ви впораєтеся з будь-якою проблемою. Щодня виконуйте наступну вправу: закривши очі, розслабтеся настільки, наскільки це можливо, потім уявіть себе переможцем. Можливо, це перемога на різноманітних спортивних змаганнях або на шкільній олімпіаді. Медитуйте в такому положенні як мінімум 10 хвилин, щоб більш ретельно розглянути свою перемогу.
5
Постарайтеся частіше читати класичну літературу і якісну періодику. Це не тільки істотно розширить ваш словниковий запас, але і в теж час наповнить вашу голову новими ідеями, якими можна поділитися.