Як здати іспит, не готуючись до нього. Як здати іспит не здаючи його.

Іспити - це невідворотне випробування, яке наздоганяє студента в кінці кожного семестру. Здати їх важко, але багатьом не хочеться готуватися до перевірки знань протягом семестру. Тому до першого іспиту студент приходить з порожньою головою і відсутністю часу на те, щоб цю саму голову заповнити.
Інструкція
1
Тому потрібно навчитися складати іспити, чи не готуючись до них. Але, якщо чесно, якщо зовсім не готуватися, то доведеться покладатися чисто на свою удачу. Адже ви не повний колода, щось та знаєте. Приходьте на іспит як є, витягайте потрібний квиток і "лийте воду", якщо знадобиться. Якщо квиток невдалий, витягайте питання на ту тему, по якій ви можете висловитися. Звичайно, є викладачі, які розкусять вас як пити дати, але більшість слухають студентів в пів-вуха і навряд чи зупинять вас, якщо ви не туди підете в своїх міркуваннях. Ризик, звичайно, великий, але хто не ризикує, той не п'є шампанського.
2
Ще один спосіб підходить тим, хто вже встиг обзавестися телефонами, смартфонами або іншими подібними пристроями - такими, у яких сенсорний дисплей. Вам не потрібно натискати на кнопки, які часто клацають. Встановіть собі інтернет і прямо під час іспиту рийтеся на просторах всесвітньої павутини. Тільки ні в якому разі не "запалів", а то миттю вилетите в коридор з перездачею.
3
Решта способи здачі іспитів вимагають певної підготовки. Наприклад, шпори і "бомби" (листки з готовими відповідями, які потрібно дістати з сумки вже безпосередньо на іспиті і прикинутися, що ти це тільки зараз написав). Щоб їх зробити толком, потрібно перелопатити чимало книг або, на худий випадок, знайти відповіді в інтернеті, скопіювати в текстовий документ і зробити мікроскопічний шрифт, розбивши текст на колонки. Потрібно встигнути розрізати шпори, розкласти їх по кишенях, чобіт та іншим ємкостей. Файли, які ви зможете зчитувати з телефону - і ті вимагають роботи: адже їх ще потрібно знайти.
4
Як бачите, всі способи, які не вимагають виучування матеріалу, не вимагають роботи саме над предметом, досить ризиковані і загрожують вам повним провалом. Буде дуже прикро, якщо, використавши всі хитрощі і прийоми, ви все-таки нічого не здасте. Найвірніший спосіб здати екзамен - це вивчити матеріал. Ніякого викиду адреналіну, спокійне міркування, повну відповідь і "отл" в заліковку. Чи варто викручуватись і обманювати викладача і себе, якщо можна трохи подумати головою? Звичайно, потрібно віддати якусь частину свого часу, але ж ви за цим і прийшли в університет - за знаннями, які допоможуть вам в майбутньому.