Як провести бездротовий інтернет.

Власники ноутбуків вже давно воліють бездротової інтернет кабельному. У багатьох випадках достатньо просто самостійно створити безпровідну точку доступу у себе вдома, не вдаючись до допомоги фахівців.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Якщо вам ліньки займатися самостійно налаштуванням, то ви можете замовити послугу підключення бездротового інтернет а у вашого провайдера. Мінус в тому, що вам напевно запропонують придбати у них далеко не найкраще обладнання за завищеною ціною.
2
Тому виберіть Wi-Fi маршрутизатор самостійно. Перед покупкою цього пристрою уважно вивчіть характеристики вашого ноутбука. Уточніть типи бездротових мереж, з якими він працює. Зверніть увагу на можливі варіанти шифрування даних.
3
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор, який відповідає характеристикам вашого ноутбука. Уточніть зону покриття бездротової мережі, яку він може охопити. Переконайтеся, що вам буде достатньо цієї відстані.
4
Встановіть маршрутизатор у себе вдома. Підключіть його до мережі змінного струму. З'єднайте пристрій з кабелем провайдера через порт Internet. Підключіть до маршрутизатора ноутбук за допомогою мережевого кабелю. Зазвичай він поставляється в комплекті з пристроєм. Для цього з'єднання використовуйте будь-який порт LAN.
5
Відкрийте меню налаштувань маршрутизатора. Як це зробити, ви можете уточнити в інструкції до обладнання. Зазвичай для цього потрібно ввести IP-адресу пристрою в адресний рядок браузера.
6
Відкрийте меню "Налаштування мережі» або Internet Setup. Введіть точку доступу до мережі інтернет , ваш логін і пароль, включите функцію DHCP.
7
Відкрийте меню "Налаштування бездротової мережі». В англійській версії цей пункт називається Wireless Setup. Задайте ім'я (SSID) вашої бездротової точки доступу, придумайте для неї пароль. Виберіть типи безпеки і радіосигналу, наприклад, WPA2-PSK і 802.11b.
8
Збережіть налаштування. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. На цьому створення та налаштування бездротової мережі з доступом в інтернет закінчені.
Багато користувачів вже визнали дуже зручним використання будинку бездротового інтернету. Можна скористатися послугами провайдера для підключення бездротової точки доступу, а можна самостійно створити і налаштувати таку мережу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для здійснення даного процесу вам буде потрібно придбати Wi-Fi маршрутизатор (роутер). Не варто бігти в магазин і купувати перше ліпше обладнання. Спочатку з'ясуйте, який саме маршрутизатор потрібен вам.
2
Для цього вивчите характеристики бездротових адаптерів нетбуків, ноутбуків та інших пристроїв, що підключаються до Wi-Fi маршрутизатора. Якщо у вас немає інструкції до цих пристроїв, то відвідайте офіційний сайт виробника вашого обладнання. З'ясуйте типи мереж та протоколи безпеки, з якими вони працюють.
3
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор, характеристики якого відповідають вимогам бездротових адаптерів. Підключіть куплене пристрій до електромережі та увімкніть його.
4
З'єднайте з каналом Internet (DSL, WAN) кабель підключення до інтернету. З портом Ethernet (WAN), у свою чергу, з'єднайте мережеву карту ноутбука або стаціонарного комп'ютера, використовуючи для цього мережевий кабель.
5
Відкрийте браузер на пристрої, підключеному до Wi-Fi маршрутизатора. Введіть IP-адресу цього обладнання в адресний рядок. Якщо ви не знаєте первісний IP-адреса маршрутизатора, то вивчіть керівництво користувача для даного обладнання.
6
На дисплеї відобразиться головне меню налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Перейдіть до меню «Налаштування мережі» (WAN, Internet Settings). Задайте необхідні параметри для тих пунктів, які рекомендує заповнювати ваш провайдер. Збережіть налаштування.
7
Відкрийте меню "Налаштування Wi-Fi» (Wireless Settings). Створіть нову безпровідну точку доступу, вибравши необхідні значення типів безпеки і передачі радіосигналу. Збережіть налаштування і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
8
Вимкніть кабель від порту Ethernet. Перевірте наявність бездротової точки доступу і підключення до інтернету.