Як зняти об'єктив.

Іноді дивуєшся, як це професійні фотографи так швидко все відкручують, знімають, новий об'єктив дістають і в лічені секунди вже знову фотографують. Відразу на думку спадає армійська підготовка по збору/розбору автомата. Руху відточені і вивірені. Ну а тим, хто перший раз тримає в руках фотоапарат з об'єктив ом і не знає з чого почати, стане в нагоді парочка порад, як зняти об'єктив , при цьому не зламавши фотоапарат.
Інструкція
1
Дійте за принципом: відкручуєш все те, що відкручується. Зніміть передні металеві кільця, що тримають об'єктив . Після цього акуратно стискаючи зовнішній стакан, піддіньте підставу об'єктив а і потягніть на себе.
2
Є ще один спосіб «на крайній випадок», але він воістину жорстокий. Застосовується він тоді, коли фотоапарат потрапив у невелику «аварію», наслідком якої стало заклинювання об'єктив а, який тепер самостійно не знімається. У цьому випадку вам доведеться спеціально зробити тріщину, яку можна буде розширити за допомогою викрутки так, щоб об'єктив можна було чим-небудь підчепити і зняти.
3
Зняти об'єктив за допомогою голок. Це ювелірний спосіб, тому що вам доведеться бути дуже обережним. У фотоапарата з того боку, де була матриця, є невелике кільце з лапками (зажимами). Вставте рівномірно під ці лапки три швейних голки і акуратно поверніть, як ніби ви відкриваєте затиски. Об'єктив повинен від'єднатися.
4
Найбезпечніший спосіб зняття об'єктив а - байонет. Взагалі слово це відбувається з англійської мови і означає штикове з'єднання, тобто особливий тип кріплення об'єктив а до камери. З його допомогою можна швидко і легко як одягти об'єктив на камеру, так і зняти його.
5
Кріпиться об'єктив за допомогою механічного кріплення, але в сучасних байонетнимроз'ємів з'єднаннях можуть бути вмонтовані та електричні роз'єми. Причому не можна забувати про те, що всі фірми використовують байонет власної розробки, і до фотоапарата іншої фірми він не підійде. Але якщо ви підібрали байонет для свого фотоапарата, то тепер у вас не буде проблем з тим, як правильно і швидко зняти об'єктив .