Як намалювати красиву картину.

Навчитися красиво і реалістично малювати може кожен - в умінні малювати важливий не тільки талант, а й зусилля, які ви докладаєте і звичайно, постійні тренування і вправи, які вдосконалюють вашу техніку малюнка. Ви можете навчитися малювати красиві натюрморти у техніці голландського листи, а як приклад використовувати будь-яку художню фотографію натюрморту, який гратиме роль натури.
Інструкція
1
Почніть роботу з нанесення на полотно подмалевка - за допомогою подмалевка ви намітили основні контури предметів, задасте зони світла і тіні, наметете обсяг. Тіні офарблюйте теплими відтінками, а освітлені зони - холодними.
2
Малюйте подмалевок напівпрозорими фарбами різних відтінків коричневого, наприклад, умброю паленої або умброю натуральною. Беріть світлішу або темнішу фарбу, залежно від загального колориту картини. Робити подмалевок можна як олійними фарбами, так і темперою, і навіть аквареллю.
3
Працювати маслом складніше, тому якщо ви малюєте подмалевок олійними фарбами, робіть це в кілька етапів, підсушуючи кожен шар з намальованих. Найкраще для подмалевка використовувати акрил або темперу - вона дає той же ефект глибини, що і масло, але набагато швидше сохне, і працювати з нею простіше.
4
Коли подмалевок буде готовий, покрийте його Ретушний лаком, щоб зробити малюнок прозоріше, а потім переходите до етапу корпусного письма. На цьому етапі ви надаєте своєму малюнку щільність і непрозорість, промальовує більш чітко області світла і тіні, робите зображення більш рельєфним.
5
Прорисуйте фактуру поверхонь вашої картини. На цьому етапі ви можете починати працювати кольоровими фарбами, але деякі майстри рекомендують використовувати тільки білила або тільки відтінки одного кольору, який найбільш часто використовується в картині - наприклад, червоного.
6
Прорисуйте освітлення і відблиски, роблячи плавні переходи від світла до тіні, а потім починайте малювати кольоровими фарбами, прорисовуючи інші об'єкти натюрморту. Створіть ефект скляної поверхні, додаючи за допомогою білил світяться грані і відблиски на скло.
7
Останній етап малюнка в такій техніці - це лесировки, в яких ви домагаєтеся показу максимально тонких колірних нюансів. Виконуйте лесировки в декілька шарів, додаючи глибину кольору з кожним новим шаром.
8
Пропишіть більш детально другорядні фрагменти фотографії, опрацювати передній і задній плани, використовуючи прозорі і напівпрозорі фарби, розведені Ретушний лаком і лляною олією. На останньому шарі лесировки пропишіть найтонші елементи картини. На цьому етапі малюнок набуває найбільшу реалістичність, а дрібні деталі деталізуються і стають об'ємніше.