Як налаштувати підключення в мережі до інтернету.

Коли потрібно забезпечити підключення до інтернету з усіх комп'ютерів в локальній мережі , багато хто воліє скористатися послугами фахівців. Але для створення подібної мережі необхідно всього лише побудувати певну схему і правильно її налаштувати.
Вам знадобиться
  • мережевий концентратор.
Інструкція
1
Побудувати локальну мережу з загальним доступом до інтернету можна двома способами. У першому випадку вам знадобиться маршрутизатор, а в другому - мережевий концентратор (тільки в тому випадку, коли вам потрібно підключити велику кількість комп'ютерів).
2
Розглянемо другий варіант, тому що він є відносно дешевим. Всі ваші витрати зведуться до покупки мережевого концентратора.
3
Виберіть комп'ютер, який буде виконувати функції сервера. В ньому має бути присутнім мінімум два роз'єми для підключення мережевого кабелю. Буде краще, якщо це буде найпотужніший комп'ютер серед всіх пристроїв мережі .
4
Підключіть до цього комп'ютера кабель з'єднання провайдера. Налаштуйте доступ в інтернет.
5
Придбайте мережевий концентратор. Можна купити найпростіший варіант, в якому немає керованих портів - вони вам ні до чого. Підключіть цей пристрій до мережі змінного струму.
6
З'єднайте всі комп'ютери локальної мережі з даним мережевим концентратором. Використовуйте для цього мережеві кабелі RJ 45.
7
Увімкніть будь-який комп'ютер крім сервера. Відкрийте властивості локальної мережі . Перейдіть до налаштувань протоколу TCP/IP. Введіть IP-адресу, який буде відрізнятися від адреси комп'ютера-сервера тільки останнім сегментом. Заповніть поля «основний шлюз» і «DNS-сервер», ввівши в них IP-адресу сервера.
8
Повторіть попередній крок для всіх інших комп'ютерів мережі . Врахуйте, що IP-адреси повинні бути різними у всіх пристроїв.
9
Відкрийте властивості підключення до мережі інтернет на комп'ютері-сервері. Перейдіть до пункту «Доступ». Дозвольте доступ до інтернету для всіх комп'ютерів локальної мережі .
10
Зверніть увагу: для доступу всіх комп'ютерів до інтернету необхідно, щоб комп'ютер-сервер був включений, а з'єднання з інтернетом - активно.