Як налаштувати телефон, щоб був дешевий інтернет. Як налаштувати дешевий мтс інтернет на телефоні.

Сучасні телефони вже давно перетворилися із засобу спілкування в повноцінні мультимедійні пристрої. З їх допомогою ми можемо дивитися фільми, слухати музику, радіо, грати в ігри, а також здійснювати веб-серфінг. Для того щоб мінімізувати витрати на веб-серфінг з використанням мобільного телефону, а також зробити його настільки зручним, наскільки можливо, потрібно слідувати декільком простим рекомендаціям.
Інструкція
1
В першу чергу, переконайтеся, що ваш тарифний план найбільш вигідний для використання інтернету. Якщо це не так, поміняйте тариф на той, який має найбільш низькі ціни за трафік. Альтернативним варіантом є укладення ще одного контракту, метою якого буде дешевий інтернет. Ви також можете скористатися перехідником для двох сім-карт, які продаються в салонах.
2
Після того, як ви пристосували свій тарифний план для інтернету, налаштуйте телефон. Для цього вам буде потрібно зателефонувати в сервісну службу вашого оператора стільникового зв'язку. Запросите повідомлення з настройками або налаштуйте свій телефон вручну, ретельно дотримуючись інструкцій.
3
Для веб-серфінгу використовуйте браузер Opera mini. Його особливістю є те, що дані на телефон передаються в уже стислому вигляді. Запит на завантаження сайту передається на проксі-сервер opera.com, після чого сайт стискається, втрачаючи до 80% від свого початкового обсягу, і передається на мобільний телефон. За допомогою цього браузера ви можете переглядати не лише сторінки wap, а й wwww, призначені тільки для персонального комп'ютера.
4
За допомогою цього браузера ви можете остаточно мінімізувати свої витрати на інтернет, відключивши показ картинок і завантаження flash-додатків, які часто є самою "важкою" частиною сайту. Пам'ятайте про те, що для коректної роботи браузера необхідна точна синхронізація часу і дати стільникового телефону з реальними часом і датою.
Майже що всі моделі телефонів, які випускаються сьогодні, підтримують функцію інтернет-браузера , за допомогою якої можна виходити в інтернет прямо з телефону. На жаль, тарифікація йде з розрахунку кількості переглянутих сторінок, тому у деяких операторів сидіння в інтернеті може стати прямо-таки "золотим". Але зробити інтернет на телефоні дешевше дуже просто, достатньо зробити кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • - Телефон
  • - Сім-карта
Інструкція
1
В першу чергу, перегляньте тарифи, які є у вашого оператора або в інших. Практично всі оператори зараз диференціюють тарифи виходячи з цільового використання, тому необхідно знайти той, на якому інтернет найдешевше. Якщо вам важко у виборі, зателефонуйте вашому оператору і він вас зорієнтує. Перейдіть небудь перепідключитися на цей тариф.
2
Скачайте з інтернету або з телефону додаток, которе називається Opera Mini. Суть його дії полягає в тому, що все, що ви переглядаєте в інтернеті, спочатку відсилається на сервер додатка, там обробляється і тільки потім пересилається вам на телефон.
3
В додатку ви можете налаштувати величину шрифту, загальний масштаб на екрані і багато іншого, але найголовніше, що ви повинні зробити - це поставити галочку навпроти "не завантажувати картинки". Цим ви зменшите свої витрати в рази, а в разі, якщо ви будете використовувати тариф, призначений для інтернету, то ваші витрати будуть настільки мінімальні, наскільки це взагалі можливо.
Корисна порада
Попередньо перевірте додаток на сумісність з вашою моделлю телефону, перш ніж завантажувати!