Як оформити фотоальбом до ювілею. Оформлення альбому до ювілею.

У кожного з нас є близькі люди, яких хочеться привітати з днем народження, а тим більше з ювілеєм, особливо тепло, зворушливо і водночас оригінально. Спробуйте зробити для ювіляра незабутній подарунок, який розповість історію про нього, відобразить найпрекрасніші моменти його життя у вигляді фотографій, пам'ятних дрібниць, малюнків. А допоможе це зробити фотоальбом в стилі скрапбукінг.
Інструкція
1
Попередньо ознайомтеся з технікою скрапбукінгу і прикладами дизайнерських робіт на спеціалізованих сайтах, таких як http://www.scrapbookshop.ru/або http://scrap-info.ru/.
2
Придбайте альбом з щільними листами, куди ви будете вклеювати фотографії та декоративні елементи. Можна альбом виготовити самостійно з щільного картону. Альбоми та заготовки для альбомів продаються в багатьох інтернет-магазинах канцтоварів. Перед покупкою складіть список вимог (стиль, колір, дизайн, розмір). Як правило, для скрапбукінгу купуються альбоми розмірами 30х30 см або формату А4. Альбоми розрізняються по виду: на гвинтах, на кільцях, книжка, на спіралі, на скріпках. Усередину кріпляться 30-35 протекторів або файли для зберігання сторінок. У кожен протектор вкладені дві щільних сторіночки-основи.
3
Красиво оформіть титульний лист альбому. Головне - проявіть фантазію! Титульний аркуш повинен відображати ідею фотоальбом а, поєднуватися за колірною гамою з рештою листами, не бути перевантаженим і красиво виглядати.
4
Кожен наступний лист або кілька аркушів альбому можуть охоплювати певний етап з життя: дитинство, юність, весілля, народження дитини. Якщо ювіляр - фронтовик або учасник бойових дій, обов'язково використовуйте фотографії тих лет.Прікрепіте фотографію або декілька фотографій у вигляді колажу. Прикрасьте за допомогою декоративного паперу, прикрас у вигляді стрічок, засушених квітів, бусін.Добавьте невеликі штучки, які допоможуть відтворити спогади, наприклад, черепашку, привезену з відпустки, вирізку з газети, рисунок ребенка.Еслі людина, для якої ви створюєте подарунок, займається рукоділлям, наприклад, вишивкою, в'язанням, бісероплетінням, доречно буде внести частинку його хобі в оформлення альбому.
5
Додайте підписи до фотографій, не скупіться на імена зображених на них людей і дати. Використовуйте заголовки до сторінкам альбому. Текст можна красиво оформити за допомогою графічного редактора на комп'ютері і роздрукувати на кольоровому принтері, можна написати від руки або купити силіконові прозорі штампи з декоративними шріфтамі.Создайте окрему гостьову сторінку для відгуків та підписів рідних і друзів, хто буде переглядати фотоархів юбіляра.Будьте впевнені - ваш подарунок не залишиться непоміченим, його захочеться дивитися знову і знову!
Зверніть увагу
Для декорування фотоальбому в стилі скрапбукінг можна придбати такі товари, як спеціальні набори паперу, стрічок, об'ємних наклейок, бордюрів та багато іншого.
Корисна порада
Річ, зроблена своїми руками, безцінна! Не будьте занадто суворі до себе при оформленні фотоальбому.