Як намалювати фортеця.

Щоб звести власний замок на папері, буде потрібно не так багато сил і практики, як це може здатися з першого погляду. Звичайно, архітектурна будова фортеці новачка і професійного художника матимуть відмінності, але скоріше в оформлення дрібниць, ніж в загальних речах.
Інструкція
1
Уявіть, як повинен виглядати остаточний результат. Перш ніж братися за пензель або олівець, важливо уявляти те, що повинне вийти у вас в кінці. Подивіться історичні фільми, картинки в інтернеті або книги з фотографіями стародавніх споруд. Виділіть для себе певні дрібниці, які вам подобаються і які ви б хотіли використовувати в своєму малюнку. Звертайте увагу на правила, за якими сконструйовано будівлю.
2
Зробіть перші замальовки. Почати найкраще або з бічних веж, або безпосередньо з головних воріт в замок. Якщо навколо замку мається рів, зверніть увагу, що підйомний міст в кілька разів більше, ніж самі ворота. Це забезпечує його стійкість і хорошу прохідність.
3
Слідкуйте за пропорціями. Навряд чи ви зустрінете споруди, які мають маленькі ворітця і величезні сторожові вежі. Є й інші речі, які можуть виглядати досить комічно, якщо не стежити, щоб всі предмети відповідали один одному. Як правило, вони не так помітні в процесі самої роботи і починають "кидатися в очі" лише коли останній штрих зроблений.
4
Визначте, що з дрібниць вам під силу зробити. Наприклад, дуже ефектно виглядає промальована кам'яна кладка стіни. Але пам'ятайте, що якщо промальовування не вдасться, швидше за все, рисунок доведеться починати заново.
5
Спробуйте також зробити відблиски на решітках і ланцюгах, тіні веж або помістити герб графства або князівства на стіни замку. Всі ці дрібниці другорядні, але надають картині закінченість і унікальність. Намагайтеся урізноманітнити ваші малюнки та іншими дрібницями. Чим більше у вас буде практики, тим краще вони будуть виходити.
Інтер'єрна розпис - унікальна можливість зробити ваш будинок гарніше й оригінальніше. Багатьох людей не влаштовують готові малюнки на шпалерах, які можна купити в магазині, їм хочеться прикрасити стіни красивим орнаментом, створеним вручну, або картиною, щоб зробити вигляд свого житла унікальним. Розписати стіни при бажанні зможе навіть людина, не має художньої освіти.
Інструкція
1
Існують різні техніки інтер'єрної розпису. Іноді, коли перед художником стоїть завдання намалювати складну і велику картину , на стіну клеїться ґрунтований полотно для живопису, але найчастіше стіни розписують поверх фінішної штукатурки, на яку нанесений зміцнює грунт.
2
Для початку обов'язково підготуйте поверхню стіни для малювання - очистіть стіну від старої фарби, пилу, бруду і крохкої штукатурки, а потім вирівняйте поверхню стіни, покрийте її новим шаром штукатурки, а потім проведіть фінішне вирівнювання шпаклівкою або художньої штукатуркою.
3
За художньою штукатурці вже можна малювати. Також ви можете наклеїти на вирівняну стіну однотонні шпалери під фарбування. Поверхня стіни покрийте тонким шаром акрилового грунту для найкращого зчеплення фарби зі стіною.
4
Ретельно продумайте ідею оформлення стіни і розробіть ескізи малюнка. Якщо ви ніколи не малювали, найкращим методом декорування стін для вас буде трафарет. Його ви можете виготовити самостійно, а можете придбати в інтер'єрних магазинах готовий трафарет з потрібним візерунком.
5
Також вам будуть потрібні фарби потрібних відтінків, трафаретний клей, поролонова губка і папір, щоб закрити підлогу. Укрийте підлогу папером або плівкою, а потім на зворотну сторону трафарету розпорошите аерозольний клей.
6
Зафіксуйте трафарет на стіні, щільно притиснувши його за допомогою аркуша паперу, а потім змішайте на палітрі фарби, щоб отримати відповідний колір, яким ви хочете намалювати візерунок. Тепер візьміть палітру зі змішаними відтінками, наберіть на губку мінімальна кількість фарби і починайте акуратно втирати фарбу в трафарет.
7
Для декоративного ефекту ви можете нижню частину візерунка покрити фарбою іншого відтінку, а потім створити плавний перехід між квітами. Використовуйте якомога менше фарби в зафарбовуванні трафарету. Поступово наведіть трафарет по стіні, поки вона не буде пофарбована по всьому периметру. Відокремлюйте трафарет від стіни акуратно, коли ви будете впевнені в тому, що фарба вже висохла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sGe9PLu5km4