Як змінити нік в асьці. Як дізнатися свій нік в асьці якщо не вводив дані.

З розвитком комп'ютерних технологій все стали проводити більше часу біля монітора. Комп'ютер став і помощ ніком в роботі, і засобом спілкування. Однією з найбільш популярних програм для інтерактивного спілкування в інтернеті визнана I Seek You, а попросту «аська».
Інструкція
1
Для того щоб змінити нік в програмі QIP, виконайте наступні шагі.Запустіте QIP, авторизуйтесь, якщо того вимагають ваші настройки.
2
У верхній панелі вікна QIP, над списком ваших друзів, знаходяться кнопки, що керують програмою. Натисніть на крайню праву кнопку «Показати/Змінити мої дані».
3
Перед вами відкрилося вікно «Дані» з обраної в ньому вкладкою "Загальні". Це основна інформація, яку побачать користувачі відразу ж після того, як додадуть вас до свого списку контактів. Це номер вашої аськи, нік, ім'я та ваш вік. Зверніть увагу, що в діалоговому вікні ваш співрозмовник бачить і ваше ім'я, і нік. Нік висвічується безпосередньо в повідомленні, перед часом і датою відправлення, а ім'я вказано у верхньому рядку відкритого діалогового вікна.
4
Щоб змінити свій нік в асьці (в програмі QIP), у відкритому вікні «Дані» виберіть вкладку «Інфо». Ви побачите віконця з написаними там ім'ям і ніком . Видаліть стару інформацію і впишіть нову. Натисніть «Зберегти».
5
Зміна Ніка в ICQ 7.Откройте програму ICQ 7. На верхній панелі виберіть вкладку «Меню».
6
У вікні «Меню» натисніть на вкладку «Профиль». Ви побачите основну інформацію вашого акаунта.
7
У верхній частині панелі «Профіль» натисніть на посилання «Редагувати». Ви побачите поля з вашим ім'ям, прізвищем, ніком і номером телефону (якщо ви його вказували).
8
Видаліть стару інформацію в графі «Нік» і впишіть нову. Натисніть «ОК».
9
Для зміни ника в програмі Miranda відкрийте меню «Особисті дані» («Особиста інформація» в деяких версіях програми). Всередині вікна знаходяться ваші поточні дані.
10
Внесіть зміни в рядок «Нік», натисніть кнопку «Зберегти».
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що нова інформація про вашому акаунті буде видна вам і вашим новим співрозмовникам - кого ви додасте в список контактів вже з новим ніком. Решта користувачів бачитимуть ваш старий нік, поки самі не оновлять інформацію про вас у своїй асьці.