Як навчитися грати на гітарі шестиструнної.

Якщо ви вирішили навчитися грати на акустичній шестиструнній гітарі , вам належить захоплююча і досить довга мандрівка у світ гітарної музики. Відразу варто попередити, що якщо ви дівчина, то незабаром вам доведеться позбутися довгих нігтів, а чоловікам пора звикати мити руки по кілька разів на день для продовження життя самого інструменту і його струн. Отже, ось з чого починають все гітаристи.
Інструкція
1
Навчіться зручно сидіти з гітарою. В дійсності правильної пози як такої немає, так як для різного стилю гри гітаристи підбирають свою, власну позу. Однак є кілька класичних варіантів, наприклад, коли гітара кладеться опуклою частиною між ніг і затискається або коли западиною укладається на коліно.
2
Скачайте з інтернету кілька прикладів найпростіших акордів і розташування нот на грифі. Щоб практикуватися з користю, та й не слухати моторошні крики гітари, вчіться з першого ж дня грати по акордах і нотам. Найпростіші акорди - це Am, C, E, A7, Dm, G7 і деякі інші. Саме з них можна і почати. З приводу ж нот, навчитеся грати нотний ряд, використовуючи перші 3 лада, за допомогою нотного покажчика.
3
Придбайте метроном і під його удари вчіться першим боям і переборам. Найпростіші приклади гри для правої руки ви також можете знайти в інтернеті, не купуючи зайві довідники. Включайте метроном на різні рівні швидкості і тренуйтеся хоча б по 30-40 хвилин в день, навіть якщо вам здається, що у вас виходить все ідеально. Спробуйте при цьому швидко переставляти акорди лівою рукою і вдобавок співати. Якщо і після цього ви продовжуєте грати, не збиваючись, тоді ви дійсно майстерно оволоділи грою даним видом перебору або бою.
4
Дивіться додаткові відеоуроки. Ви легко зможете знайти масу додаткової інформації про складні переборах, разучивании відомих пісень і так далі, просто пошукавши в мережі. Як правило, такі уроки зроблені простими людьми на простій мові для таких же любителів і тому прекрасно адаптовані для навчання і практики.
Корисна порада
Займайтеся якнайбільше, впроваджуйте у свої заняття нові речі. Уже через півроку подібної тренування ви зможете зіграти практично будь-який твір, якщо кілька разів перед цим потренуєтеся.