Як малювати ляльку: поетапна інструкція.

Лялька - дитяча іграшка, створювана сотнями дорослих людей. Мабуть, лялька - один з найцікавіших предметів для малюнка і хороший спосіб розвинути свої навички малювання. Ця іграшка - одночасно і наче жива, і завідомо мертве істота, здатна змусити багатьох людей почати сумніватися, яка ж вона насправді. Якщо ви хочете передати ці особливості на малюнку, вам знадобиться наступне.
Інструкція
1
Зробіть перші замальовки тіла ляльки. На цьому етапі ви визначаєте розміри ляльки, її близькість до людського образу, а також її позу. Зверніть увагу, що найвиразніші картини виходять, коли лялька дивиться на вас з аркуша паперу, однак якщо ви маєте ряд проблем із зображенням очей та інших рис обличчя, краще повернути голову в бік або укрити особа волоссям.
2
Виберіть одяг і аксесуари. Як і будь-яка дівчина, лялька - завзята модниця. І навіть якщо ви малюєте ляльку-чоловіка , вона ніколи не буде позбавлена почуття стилю. Залежно від того, хочете ви зобразити принцесу, леді-вамп або кого-небудь ще, підберіть відповідний комплект одягу і зробіть перші замальовки.
3
Починайте промальовувати дрібниці. Найпростіше, якщо ви малюєте на комп'ютері або олівцем. Почніть промальовувати вишивку на платті, рюші на комірах і інші дрібниці одягу. Також не забудьте про сережки, каблучки, намиста і так далі.
4
"Очеловечьте" вашу ляльку. Це найскладніший етап. Ваше завдання - намалювати ручки, ніжки і личко ляльки. Пальці рук і ноги можна залишити іграшковими, щоб показати, що це все-таки лялька. А от з обличчям ви вправі експериментувати, як вважаєте за потрібне.
5
Зробіть губки невеликими, намалюйте маленькі декоративні брови, а очі зробіть такими, як у людини. Ви здивуєтеся отриманому ефекту, або навпаки, спробуйте щось нове, чого ще не бачили на картинках і в інтернеті.
6
Не забувайте про тон "шкіри" ляльки. З його допомогою ви можете або ще більше підкреслити її людський вигляд або навпаки, зробивши однотонним, підкреслити, що це всього лише іграшка.
Зверніть увагу
Пропонуємо Вам потренуватися малювати обличчя ляльки на папері, перед тим як уже працювати з тканиною. Отже, Вам знадобиться простий олівець і аркуш чистого паперу. Для початку, запам'ятайте, що відношення висоти і ширини голови становить 3: 2. Таким чином, необхідно намалювати овал з точно такими пропорціями.
Корисна порада
У цій статті ми не тільки розповімо, а й покажемо вам, як намалювати ляльку. Подивіться на цю симпатичну дівчинку, намальовану професійним художником! У вас в альбомі теж може оселитися така красуня, якщо ви проявите старання і скористаєтеся нашими порадами. Запасіться олівцем, гумкою і чистим аркушем паперу.