Як провести цікаво день.

Якщо сьогодні прокинувшись, ви відчули, що вам не вистачає фарб і емоцій, ви хочете урізноманітнити своє життя яскравим плямкою у вигляді одного нестандартно проведеного дня, приготуйтеся до невеликого пригоди довжиною в кілька годин.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, що цікавого є в вашому місті, що ви давно хотіли зробити або відвідати, але все відкладали. Такий день прекрасно підійде для того, щоб здійснити задумане і відправиться в це місце.
2
Не бійтеся витрачати день ги в цей день . Доведено, що люди набагато довше зберігають позитивні емоції від витрачених грошей на поїздки і відпочинок, ніж на речі. Речі швидко стають побутовим атрибутом, який так чи інакше сприймається як належне, відпочинок же завжди залишається відпочинком.
3
Візьміть з собою фотоапарат. Фотографуйте кожну дрібницю, яка так чи інакше вас зацікавить або зверне на себе увагу. Ви навіть і не уявляєте, наскільки вам буде приємно закінчити ваш метушливий деньок переглядом одержані знімків будинку разом з рідними.
4
Відвідайте заклад, який не збиралися ніколи відвідувати. Свіжі емоції зберігаються в ще незвіданих місцях. Просто вийдіть на вулицю і зайдіть в якесь кафе чи магазин. Зробіть це, навіть якщо вам не сподобалася вивіска або якщо ви абсолютно не знайомі з цим місцем. Цілком можливо, що вас чекає приємний сюрприз.
5
Обов'язково залиште пам'ять про цей день . І найкраще, якщо це буде не просто брелок або магніт на холодильник. Купіть красиву книгу, про яку давно мріяли або що-небудь ще, цінне і корисне. Щоразу користуючись цією річчю, ви так чи інакше, будете згадувати ваш маленький подвиг, і це буде добре позначатися на настрої.
6
Проведіть цей день не одні. Візьміть з собою кращого друга або подругу. У кожному разі це має бути хтось, з ким ви добре ладите і рідко сваритеся. Навіть невеликий і дурний конфлікт, що розгорівся посеред прогулянки, може зіпсувати весь день . Тому будьте акуратніше з вибором.