Як кріпити ремінь до гітари.

Для багатьох однієї з незамінних частин гітари, як не дивно, є ремінь . Він допомагає музиканту повністю зосередитися на музиці, не докладаючи додаткових зусиль для утримання інструменту. Тому дуже важливо правильно прикріпити ремнетримачу для забезпечення максимального комфорту при грі.
Вам знадобиться
  • - Ремень,
  • - ремнетримачу або стреплок.
Інструкція
1
Для початку слід переконатися, що гітарний ремінь виготовлений з якісного матеріалу і у випадку серйозного натягу НЕ обірветься. Все пряжки повинні бути виготовлені ретельно, а матеріал, за який гітара підвішується до ремнетримачу, є дійсно міцним і стійким від зносу. Кращим матеріалом, безсумнівно, є шкіра, яка є міцніше за будь синтетичного замінника.
2
Існує декілька способів кріплення ременя. При стандартному кріпленні через отвір на краю ременя кріпиться «стрепіллін» (гітарний держатель). Це найменш надійний спосіб, який не вимагає особливих зусиль. Причина ненадійності - швидкий знос отвори ременя. Більш того, якість матеріалу при такому кріпленні грає невелику роль.Более надійним способом є установка стреплока (ремінного замку). Часто він поставляється разом з ременем. Стреплокі робляться з металу або пластмаси. Металеві мають кращу якість, в той час як пластмасові володіють більш низькою ціною і не вимагають особливих зусиль при установці.
3
Стреплок прикручується за допомогою шурупа на місце старого ремнетримачу. Потаємною держатель кріпиться трохи складніше, для нього необхідно просвердлити отвір потрібного діаметру. При правильному встановленні потаємні стреплокі забезпечують більш надійне закріплення ременя і інструмент при такому кріпленні більш щільно прилягає до тіла, що створює комфорт при грі.
Зверніть увагу
Використання звичайного ремнетримачу невиправдано на важких електрогітарах, які повинні забезпечуватися стреплоком спочатку.
Корисна порада
При виборі відповідного стреплока слід керуватися фірмою-виробником. Деякі вироби забезпечені спеціальною кнопкою, натиснувши на яку можна зняти і замінити безпосередньо сам ремінь. В деяких кріпленнях ця кнопка замінена спеціальним важелем.
Гітарний ремінь - це один з необхідних аксесуарів для гітаристів, виступаючих на сцені. Чи варто говорити про те, що ремінь слід підбирати не так за кольором і фактурою, скільки за принципом його кріплення, стабільності і зручності для музиканта. Ремені бувають декількох видів, і розрізняються за типом кріплення. Як правильно вибрати і прикріпити гітарний ремінь ?
Вам знадобиться
  • - гітарний ремінь потрібного типу.
Інструкція
1
Перш ніж відправлятися в музичний магазин за ременем, огляньте свою гітару і з'ясуйте, який тип кріплення на ній передбачив виготовлювач. Найбільш часто зустрічається варіант, коли на обечайке гітари розташовані гудзички (акустичні гітари і електро гітари). Пуговка може бути одна, розташована на обечайке в нижній частині корпуса гітари або дві (на електрогітарах). У другому варіанті одна пуговка розташована поруч з п'ятою грифа, друга - в нижній частині корпусу. У класичних гітар гудзики часто відсутні взагалі.
2
Кріплення ременя для варіантів з гудзиками. Купуєте потрібний ремінь , по можливості широкий і з наплічником. Закріплюєте його на гудзики, підібравши потрібну для себе довжину. Наплечник зрушуєте таким чином, щоб край ременя не врізався в плече. У разі, якщо пуговка одна, другий кінець ременя чіпляєте за голову грифа.
3
Кріплення для варіантів без ґудзичків. В цьому випадку вам необхідно вибрати модель ременя з гачком. Варіанти з одним гачком називаються «краватками». Гачок такого ременя зачепите за резонаторное отвір на верхній деці - розетку. Проведіть ремінь під гітарою і надіньте на шию як краватка. Все залежить від того, чи буде вам зручно в такому ремені. Пам'ятайте, що в даному випадку інструмент буде триматися тільки на одному гачку і випускати гітару з рук не можна, інструмент може впасти.
4
Ще один варіант кріплення ременя для гітар без ґудзичків - через плече. Це більш надійне кріплення, ніж у ременя «галстук». Використовуйте ремінь з двома гачками. Один гачок зачепите за розетку і перекиньте через плече. Другий гачок проведіть знизу під обечайкой і теж зачепите за резонаторное отвір. Довжину ременя відрегулюйте під своє зростання.
Зверніть увагу
Враховуйте, що ремені з гачками краще тримаються на класичних гітарах, у яких форма більш округла і виріз глибше, ніж у вестернів.
Корисна порада
Не намагайтеся самостійно просвердлити кріплення для ґудзичків в інструменті. Це може погіршити якість звуку або повністю привести в непридатність гітару. В крайньому випадку (поломка, втрата гудзики), порадьтеся про ремонт з гітарним майстром.