Як зробити шашку.

Димова шашка - давно вже не екзотика, яку можна було побачити, помацати і випробувати лише в справжньому бою. Народні умільці давно вже навчилися робити схожі за властивостями і кінцевому результату димові шашки.
Інструкція
1
Купуємо анальгін і гидроперит. Ці засоби продаються практично в будь-якій аптеці, тому знайти їх не представляється складним. Змішування цих препаратів дає нам шуканий ефект - дим з різким і неприємним запахом. Розтираємо дві таблетки анальгіну в порошок і засинаємо в підготовлену ємність. Гидроперит також подрібнюємо і додаємо в ту ж посудину. Тільки врахуйте, що реакція між цими препаратами виникає при підвищенні температури. І нормальної температури тіла для цього вже більш, ніж достатньо. Тому не тримайте суміш в руках занадто довго, краще позбудьтеся її і дивіться з безпечної відстані за димом і реакцією перехожих.
2
Є ще кілька засобів, змішування яких може викликати дим. Беремо таблетку активованого вугілля, пару 15 г пакетиків марганцівки, два коробка сірників. Вугілля розтираємо до порошкоподібного стану, висипаємо в ємність (наприклад, в круглий пластиковий короб від фотоплівки). Туди ж висипаємо розтерту марганцівку. Будьте обережні з марганцівкою і уникайте її потрапляння на шкіру. Найменша піщинка здатна викликати хімічний опік. Відскрібатися зі сірників сірку і додаємо в тугіше саму ємність. А далі просто поджигаем склад і відходимо метрів на п'ять. Як результат - іскри, дим і специфічний неприємний запах. Марганцівка додасть іскрам фіолетовий або бордовий колір.
3
А ось третій спосіб приготування саморобної димової шашки. В магазині господарських товарів купуємо селітру, сірку і активоване вугілля. Вугілля беремо в аптеці. Змішаємо ці компоненти в такому складі: селітра - 3 частини, сірка - 1 частина, активоване вугілля - 2 частини. Додамо до цього складу води і перемішаємо, щоб у нас вийшла густа маса. Заважаємо ретельно, після чого висушуємо на сонечку, поки вода повністю не випарується. Це важливо. Те, що вийшло після висихання, розтираємо в порошок і зсипали в підготовлену паперову трубку невеликого розміру. Трубку затикаємо поплотнее паперової затичкою, щоб порошок не розсипався. Підпалюємо нашу «димовуху» і кидаємо її в сторону. Залишається стояти і дивитися, як вона горить, довго і димно.