Як створити локальну мережу між комп'ютером і ноутбуком. локальна мережа між ноутбуком і пк.

Створити локальну мережу між комп'ютером і ноутбуком можна двома способами: використовувати кабельне підключення або бездротову мережу Wi-Fi. Обидва ці методи мають свої плюси і мінуси.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель, адаптер Wi-Fi.
Інструкція
1
Розглянемо приклад створення провідного з'єднання ноутбука з комп'ютером. Придбайте мережевий кабель потрібної довжини. З'єднайте з його допомогою мережеві карти комп'ютера і ноутбука.
2
Включіть обидва пристрої і дочекайтеся визначення нової локальної мережі. Відкрийте настройки цього мережевого підключення на комп'ютері. Знайдіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP» і відкрийте його властивості. Введіть довільний IP-адресу у відповідне поле. Єдине правило - числове значення всіх сегментів не повинно перевищувати 255.
3
Зробіть те ж саме в настройках локальної мережі ноутбука. При введенні IP-адреси замініть четвертий пункт.
4
Для того щоб перейти до файлів комп'ютера, працюючи з ноутбука, натисніть одночасно кнопки Win (пуск) і R і введіть в з'явилося поле \\ 50.50.50.1, де числа означають IP-адреса комп'ютера.
5
Якщо варіант кабельного з'єднання вам не підходить, то придбайте Wi-Fi адаптер. Ці пристрої підключаються до портів USB і PCI. Останній знаходиться на материнській платі всередині системного блоку.
6
Підключіть адаптер до комп'ютера і встановіть для нього драйвери. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати». Клацніть по пункту "Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». Натисніть кнопку «Далі».
7
Вкажіть ім'я майбутньої мережі, виберіть тип безпеки, введіть пароль і встановіть галочку напроти пункту «Зберегти параметри цієї мережі». Натисніть кнопку «Далі».
8
Тепер відкрийте список доступних бездротових мереж на ноутбуці. Підключіться до мережі, яку ви нещодавно створили. Проведіть настроювання обох пристроїв так, як це описано в другому і третьому кроках. Щоб отримати доступ до файлів сусіднього пристрою, керуйтеся алгоритмом, описаним в четвертому кроці.
Більшість сучасних ПК підключено до тих чи інших комп'ютерних мережах. Створення подібної структури дозволяє швидко отримувати доступ до необхідної інформації. Крім того, локальні мережі дозволяють декільком користувачам синхронно працювати над певним завданням.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор;
  • - пасивне.
Інструкція
1
Для організації найпростішої локальної мережі рекомендують використовувати свитч або аналогічний пристрій. Варто відразу зазначити, що забезпечити доступ комп'ютерів в інтернет через свитч досить проблематично. Якщо у вас є можливість, придбайте маршрутизатор.
2
Підключіть вбрання обладнання до мережі змінного струму. Тепер підготуйте необхідну кількість пасивне. У даній ситуації вам будуть потрібні кабелі з прямим обтиском конекторів. З їх допомогою підключіть комп'ютери до світч або маршрутизатора. З'єднання необхідно здійснювати з портами LAN.
3
Якщо ви використовуєте маршрутизатор, підключіть кабель доступу в інтернет до порту WAN цього пристрою. Варто відзначити, що даний кабель може бути підключений не тільки до устаткування провайдера, а й до стаціонарного комп'ютера, який виконує функції проксі-сервера.
4
Налаштуйте параметри роботи маршрутизатора. Використовуйте для цього один з комп'ютерів, підключених до мережного обладнання. Для спрощення подальшої настройки можна використовувати функцію DHCP. Важливо розуміти, що її застосування не завжди зручно в сфері офісної мережі.
5
Якщо ви використовуєте мережевий концентратор або не • встановлено DHCP маршрутизатора, виконайте настройку кожного персонального комп'ютера. Для цього задайте підходящі значення IP-адрес для їх мережевих карт.
6
Пам'ятайте про те, що фахівці рекомендують використовувати IP-адреси, що відносяться до загальної підмережі. Якщо ви не можете самостійно визначити маску підмережі, задайте для всіх ПК значення IP-адрес, що відрізняються тільки четвертим сегментом.
7
Створіть власну робочу групу і налаштуйте параметри безпеки. Це дозволить вам швидко додавати нові комп'ютери до мережі, відключати непотрібні пристрої та здійснити синхронний доступ до загальнодоступних ресурсів.
Корисна порада
Дбайте про безпеку кожного комп'ютера. Уразливість єдиного ПК може стати причиною злому всієї локальної мережі.