Як кип'ятити масло. Як прокип'ятити масло для новонароджених.

Настільки необхідне в догляді за дітьми масло можна придбати в аптеці або магазині, а можна приготувати в домашніх умовах. Самостійно прокип'ячене рослинне мало гарантовано не містить шкідливих хімікатів і в ньому немає ніяких ароматів.
Вам знадобиться
  • Для водяній лазні:
  • залізна чаша або каструля,
  • гуртка або скляна банка.
Інструкція
1
Рослинна масло кип'ятитися в цілях забезпечення його стерильності. Стерильне масло в догляді за немовлям може придатися при масажі, для пом'якшення шкіри, для чистки вушок, носика і т.д.
2
Якщо з якихось причин ви відмовилися від пропонованих виробниками засобів дитячої гігієни, можна скористатися приготованим домашнім способом кип'яченим рослинним або оливковою масло м. Для цього вам необхідно добре прогрівати масло на водяній бані.
3
Налийте масло в невелику чашку і помістіть в каструлю або залізне блюдо більшого обсягу, наполовину залите водою. Доведіть воду до кипіння і прогрівайте масло протягом 20 хвилин.
4
При цьому важливо зауважити, що рослинна масло не кипить як вода, прогрівання на водяній бані вже робить його стерильним.
Зверніть увагу
Чи не кип'ятіть масло на вогні без водяної бані і довше 25-30 хвилин. Розжарюючись до певної температури, близької до температури кипіння, воно може спалахнути. Якщо ж все-таки масло загорілося, чи не тушкуйте його водою - в кращому випадку ви отримаєте чорна пляма на стелі, про гірший краще і не говорити. Просто накрийте ємність з палаючим маслом, наприклад, залізною кришкою від каструлі, так припинитися надходження кисню і полум'я згасне.
Корисна порада
До речі, стерильним масло залишається не довго, всього пару годин. Тому кип'ятити його потрібно безпосередньо перед застосуванням.