Як закріпити фату. локони з фатою на весілля в домашніх умовах.

Фата знову в моді. Довга і коротка, багатоярусна і одношарова, скромна і пишна - цей милий повітряний аксесуар знову прикрашає голови наречених. Щоб зачіска і фата гармонійно доповнювали один одного, потрібно заздалегідь продумати, як ви будете закріплювати фату в свій весільний день.
Інструкція
1
Ви вирішили зробити високу зачіску з локонами і штучними квітами або ниткою перлів? Щоб не закривати таку красу, просто прикріпіть мініатюрну фату знизу, під зачіскою.
2
Якщо весільна зачіска невисока або волосся будуть розпущені і укладені струмливими локонами, прикріпіть фату зверху, доповнивши сяючою діадемою. До речі, діадема з фатою чудово підходить практично до будь зачісці. Однак інші блискучі і чудернацькі прикраси у волоссі зведіть до мінімуму, інакше зовнішній вигляд буде перевантажений. Діадема з фатою ідеально підходять юним нареченим.
3
Нареченим, які віддали перевагу невеликої фаті до пояса з тонкої повітряної тканини, можна і зовсім не турбуватися про способи її кріплення. Таке витончене прикраса кріпиться в центр весільної зачіски на невидимі або декоративні шпильки.
4
Довга пряма фата чудово виглядає як продовження весільного вінка. Салони наречених пропонують вінки найрізноманітніших форм і кольорів, з вплетеними нитками штучних перлів, з шовковими стрічками та штучними квітами. Допустимі навіть прикраси з живих квітів, але доведеться запастися невеликої секретної скринькою, щоб протягом дня замінювати зів'ялі квіти на свіжі. Зручність фати на вінку в тому, що її легко зняти, коли відпадає необхідність тягати за собою довгий шлейф.
5
Двох'ярусне або трьохярусна фата підійде любителькам пишних об'ємних суконь і зачісок. Під таку фату робиться укладання з великою кількістю локонів і буклів. Прикріпити пишну фату у весільну зачіску можна за допомогою широкого гребінця зі стразами або мініатюрної корони (підшитий фату тонкими нитками до цих аксесуарам).
6
Деякі наречені воліють доповнити свій образ не класичною зачіскою, а модною мініатюрної капелюшком. Надіти одночасно капелюшок і фату не вийде. Однак дизайн капелюшків дозволяє їх поєднати. Традиційні весільні капелюшки кріпляться на потилиці. Зовні капелюшок покрита атласною тканиною або мереживом, квітами, перлами і тієї самої прозорою тканиною, яка і виконує роль фати. Її-то і можна опустити на обличчя або відкинути назад. Деякі капелюшки пропонуються з витонченою вшитой фатою до плечей. Цей головний убір воліють нареченої, не в перший раз вступають у шлюб.
Мабуть, найбільш ніжним і зворушливим елементом образу нареченої є фата. Саме цей аксесуар можна назвати символом чистоти і романтичності. Крім того, з фатою пов'язано безліч весільних прикмет і традицій. І якщо якийсь час назад нареченої віддавали перевагу різним капелюшках, діадеми і прикрасам, то сьогодні фата знову на піку моди.
Інструкція
1
Прикріпити фату до зачіски можна різними способами. Найбільш популярним вважається кріплення фати на шпильки. Багатьом цей спосіб здається ненадійним, але це зовсім не так. Досвідчений майстер допоможе вам закріпити фату за допомогою шпильок так, що їй будуть не страшні пориви вітру і в той же час, шпильки залишаться абсолютно невидимі для оточуючих. До недоліків такого способу можна віднести певні труднощі зняття фати.
2
Інший варіант кріплення - за допомогою спеціального гребінця або шпильки. Як правило, вони служать також і додатковим прикрасою вашого весільного образу. Гребінець може бути або прикріплений безпосередньо до фати, або продаватися окремо. Прикріпивши фату на гребінець або шпильку, ви зможете легко зняти її в будь-який момент. Але пам'ятайте, що такий спосіб кріплення не варто використовувати, якщо весілля заплановане на осіннє або зимовий час, коли є ймовірність поривів вітру та інших примх погоди.
3
Якщо ж програма весільних заходів передбачає часте зняття і надягання фати, зверніть увагу на спеціальні липучки для її кріплення. Цей варіант найменш надійний, але дозволить змінювати спосіб, не пошкоджуючи зачіску.
4
Пам'ятайте, що не так важливо як ви прикріпіть фату , головне - щоб вона гармоніювала з рештою вашим чином, доповнювала його і робила ще більш вишуканим і романтичним.