Як продовжити роботу батарейки. Як продовжити роботу акумулятора.

Акумулятор ноутбука - дуже важлива деталь персонального комп'ютера. Для того щоб вона прослужила довго, а її робота залишалася стабільною, необхідно дотримуватися певних правил експлуатації даного елемента живлення.
Інструкція
1
Вибір акумуляторної батареї для ноутбука - процес дуже відповідальний. Справа в тому, що псування саме цього елемента призводить до того, що ваш ноутбук «перетворюється» на стаціонарний комп'ютер, що вимагає перманентно підключеного харчування.
2
Перевірте батарею при покупці ноутбука. Вставте її у відповідне гніздо і підключіть харчування до ноутбука. Дочекайтеся повної зарядки батареї. Індикатор повинен показувати 99%. Якщо значення зупинилося, скажімо, на 96%, то батарея є бракованою.
3
Враховуючи той факт, що в акумуляторних батареях ноутбуків використовуються іони літію (знак Lion), необхідно провести кілька циклів повної зарядки і розрядки батареї. Вимкніть ноутбук, підключіть до нього харчування. Дочекайтеся повного заряду батареї. Вимкніть живлення і включіть ноутбук. Дозвольте батареї повністю розрядитися. Повторіть описаний цикл 2-3 рази.
4
Тепер акумулятор готовий до експлуатації. Якщо ви досить часто використовуєте ноутбук вдома, і у вас є можливість підключати його до мережі змінного струму, то виймайте батарею на цей період. Це допоможе не витрачати даремно ресурс акумулятора.
5
Для правильного зберігання батареї поза ноутбука рекомендують дотримуватися деяких правил. Перед тим як витягти акумулятор, зарядіть його на 50-60%. Загорніть батарею в целофановий пакет і приберіть в темне прохолодне приміщення. Ні в якому разі не допускайте потрапляння прямих сонячних променів. Уникайте місць з підвищеною вологістю.
6
Щоб уникнути проблем з пошуком підходящої батареї в разі псування першої, придбайте заздалегідь другий акумулятор. Це дозволить вам заощадити трохи часу і грошей. Справа в тому, що поки дана модель ноутбука є досить популярною, до нього без особливих зусиль можна підібрати дешевий акумулятор. До речі, існує думка, що ресурс роботи таких батарей набагато вище, ніж у тих, що поставляються в комплекті з ноутбуком.