Як витягнути файл з архіву.

Архіватором (пакувальником файлів), називається програма, яка, іспользуtn спеціальні методи і алгоритми стиснення інформації. Це дозволяє зменшувати розмір початкових даних, а також зводити кілька файлів різного типу в один архівний, з якого можна надалі витягти дані в їх первинному вигляді.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, архіватор.
Інструкція
1
Найбільшого поширення серед програм для архівації отримали WinRAR (http://www.rarsoft.com/) і 7-Zip (http://7-zip.org.ua/ru/). Перша є платною і має пробний безкоштовний період часу використання, після закінчення якого, необхідно купити ліцензію. Програма 7-Zip є повністю безкоштовною.
2
Для вилучення файлу з архіву, необхідно, щоб на вашому комп'ютері була програма архіватор. Щоб перевірити її наявність, потрібно відкрити будь-який каталог на комп'ютері, наприклад, «Малюнки» (Мої малюнки) або «Локальний диск С». Потім, правою кнопкою миші клікнути по будь теці або файлу. Перед вами відкриється наступне меню (Рис. 1) .Якщо серед всіх пунктів присутня «Додати до архіву ...» (Add to archive ...) або пункт «7-Zip», то, це означає, що на вашому комп'ютері є програма-архіватор.
3
Для того щоб розархівувати (тобто, дістати з архівів інформацію), необхідно відкрити архівний файл. Усередині ви побачите його вміст. Якщо ви бажаєте дістати тільки конкретний файл без розпакування всього архіву, то потрібно виділити Вас документ, і, клікнувши на ньому правою кнопкою миші, вибрати в меню пункт «Витягнути в« Назва папки »» («Extract to« Назва папки »» ). У вікні виберете, в яку саме папку ви бажаєте його помістити. (Рис.2)
4
Для отримання вмісту всього архіву, достатньо клікнути на ньому правою кнопкою миші і вибрати один з варіантів: «Витягнути в поточну папку» («Extract Here») або «Витягнути в« Назва папки »» («Extract to« Назва папки »»). При виборі першого пункту файли розпакуються безпосередньо в каталог, де знаходиться сам архів. Другий пункт дозволить створити папку, в якій буде перебувати весь вміст архіву. Процес вилучення файлів з використанням програми 7-Zip аналогічний діям, які були описані для програми WinRAR.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3profKuqs4c
Для того, щоб файли займали менше місця на комп'ютері, швидше і дешевше передавалися поштою, їх стискають в архіви. Перш ніж відкрити такий файл, його необхідно розпакувати - витягти з архіву.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по іконці архіву. У меню, виберіть пункт «Витягнути» або «Витягнути як». По-першому випадку файл відразу розпакується в папку поруч з архівом.
2
У другому випадку перед вами відкриється вікно налаштувань архиватора. У ньому вкажіть шлях, куди необхідно розпакувати архів. Також тут можна задати ім'я витягнутого файлу і вибрати опцію «видаляти вихідний архів після розпакування».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3profKuqs4c
Зверніть увагу
Для того, щоб витягувати файли, на комп'ютері повинна бути встановлена програма-архіватор.Еслі перед вами саморозпаковується (на зображенні архіву додана вертикальна стрілка), то витягти його можна без архіватора.