Як зробити підвіску.

Давно доведено, що музика чи красиві мелодійні звуки можуть заспокоїти навіть самого нервового людини. Музична підвіска буде відмінно виглядати в будь-якому приміщенні, радуючи вас своїм передзвоном. Ось один рецепт такої підвіски, які не вимагає наявності будь-яких екзотичних і рідкісних предметів.
Вам знадобиться
  • Ножівка по металу;
  • Діркопробивач або цвях;
  • Тоненька мідний дріт, нейлонова нитка або міцна струна;
  • Трубка з металу або дерева;
  • Барвиста кришка із пластику (з-під кави, наприклад);
  • Кілька предметів, які видають при зіткненні один з одним мелодійні звуки. Тут вже самі дайте волю своїй фантазії.
Інструкція
1
Візьміть металеву трубочку, бамбук або трубку з іншого дерева і розріжте їх ножівкою на кілька невеликих трубочок різної довжини. Тепер виконайте невеликі дірочки в маленьких предметах, які ви підібрали самі. Нехай це будуть невеликі черепашки, великі бусинки, скляні фігурки або інші «звенелкі». До речі, якщо ви вирішили набрати для підвіски скляних фігурок, які дуже добре дзвенять, шукайте краще фігурки з уже наявними дірочками (талісмани, скляні дзвінки, вішаються на шию і так далі). А красиві камінці можна обмотати ниткою і зафіксувати їх нетоксичним клеєм.
2
Тепер візьмемо пластикову кришку і проробимо отвори в ній. Ця кришка і виконуватиме роль «держателя» для ваших трубочок з фігурками. Не забудьте про два отвори в центрі кришки. З їх допомогою ви зможете вашу підвіску абикуди зачепити.
3
Тепер нам потрібно протягнути нитку, струну або дріт в усі отвори і в кінці зав'язати її на хороший вузол, щоб конструкція не розвалилася. Тепер нам залишилося прикріпити на ниточки відрізки трубок, прив'язати всі наші дзвінкі дрібниці і повісити наше творіння на вподобане місце. Це все.
Корисна порада
Роль сполучної ланки найкраще виконає капронова тоненька нитка. Вона прозора і практично непомітна здалеку. А скляні або металеві тонкостінні фігурки для нашої підвіски - це ідеальний вибір. Вони будуть видавати найчистіші і мелодійні звуки.