Як налаштувати бездротову точку доступу.

Багато власників ноутбуків прагнуть відмовитися від проводового інтернету. Кабель, підключений до ноутбука, значно знижує мобільність пристрою, яка є основною перевагою ноутбука перед стаціонарним комп'ютером.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель, Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Для створення власної бездротової точки доступу вам знадобиться Wi-Fi маршрутизатор (роутер) і наявність проводового інтернету. Зверніть увагу, що маршрутизатори відрізняються по ряду параметрів, основні з яких: величина зони розповсюдження сигналу, тип передачі даних і варіант шифрування.
2
Вивчіть характеристики вашого ноутбука і спираючись на отримані відомості, придбайте Wi-Fi маршрутизатор. Увімкніть пристрій. Підключіть до нього інтернет-кабель, використовуючи для цього порт WAN/Internet.
3
З'єднайте ноутбук з портом LAN маршрутизатора за допомогою мережного кабелю. Прочитайте керівництво користувача цього пристрою. Знайдіть там його стандартний IP-адресу. Введіть це значення в адресний рядок браузера.
4
Перед вами відкриється меню налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Виберіть пункт Internet Setup або «Налаштування мережі інтернет». Виберіть тип протоколу передачі даних, вкажіть точку доступу , яку вам видав ваш провайдер, заповніть поля «Логін» і «Пароль». Збережіть змінені настройки.
5
Відкрийте меню Wireless Setup або «Налаштування бездротової мережі». Воно заповнюється у довільній формі, тобто будь-які параметри, які ви задасте, дозволять забезпечити стабільну роботу вашої точки доступу . Придумайте і задайте ім'я і пароль мережі. Виберіть типи передачі сигналу і шифрування даних, з якими працюватиме ваш ноутбук. Їх ви мали визначити ще в другому кроці.
6
Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Дочекайтеся автоматичної установки з'єднання з провайдером і створення бездротової точки доступу . Відключіть кабель від ноутбука і підключіться до бездротової мережі. Для цього вам буде потрібно ввести пароль, який ви встановили в попередньому кроці.