Як побудувати кішці будиночок. Як побудувати іграшку для кота.

Кошкін будиночок можна купити в магазині, але можна зробити самостійно. Щоб він був зручним, сподобався кішці і відволік її від звички точити кігті про меблі, в ньому обов'язково повинні бути присутніми наступні елементи: норка, полички і когтеточка, яку часто роблять у формі стовпчика. Тоді тварина може забиратися по трубі на поличку нагорі. Поличку слід встановлювати на висоті, так як кішки дуже люблять зверху оглядати свою територію.
Вам знадобиться
  • - Листи фанери товщиною 1см.
  • - Куточки, саморізи, болти.
  • - Каналізаційна труба.
  • - Товста мотузка для обмотки труби (0, 6-10мм) з натуральних волокон.
  • - Клей без запаху.
  • - Тканина, килимове покриття або хутро для оббивки.
  • - Тканина, поролон.
Інструкція
1
Виготовлення будиночок а для кішки самостійно вам в будь-якому випадку обійдеться в значно меншу суму, ніж його купівля. Тому ви можете особливо не економити в розмірах конструкції - чим вище буде отриманий будиночок , тим позитивніше його оцінить кішка. Оптимальні розміри ви вибираєте самі, але висоту бажано зробити вище 1 м. Не забувайте про стійкість конструкції.
2
Планування будиночок а ви можете придумати самостійно, а можете підглянути в спеціалізованих магазинах для тварин: там є великий вибір будиночок ов самого різного виду. Загальна конструкція така: внизу короб-норка, від якого вгору йде труба-когтеточка, на її вершині поличка для відпочинку. Для оббивки найкраще використовувати килимове покриття, натуральне і не занадто жорстке, щоб кішка не пошкодила кігті. Продумуючи будиночок , робіть його стійким або відразу вирішите, як кріпити його до підлоги. У Кошкіна будиночок а обов'язково повинен бути дно.
3
Щоб зробити кішці будиночок , спочатку випиляєте стінки і підлога з фанери, а також викрійку для полки. Розміри будиночок а вибирайте так, щоб вашої вихованкою там було комфортно, зазвичай габарити 60х60х40 влаштовують будь-яку кішку. Скріпіть короб саморізами або шурупами, спочатку приробити всі сторони до задньої стінки, а в останню чергу приладжує передню частину, якщо вона є. Всі кріплення робіть так, щоб вони були непомітні.
4
Для полки зручно взяти аркуш приблизно 50 на 50 см. Наклейте на неї лист поролону, а зверху обтягніть все тканиною. Внутрішню частину будиночок а також обтягніть тканиною, але не використовуйте степплер або гвоздики, інакше ваша тварина ризикує поламати кігті або випадково ними зачепитися. Клей - найкращий засіб для кріплення тканини всередині будиночок а.
5
Установка труби. До обох кінців труби прикріпіть по 4 куточка-кріплення. Потім з'єднайте її спочатку з основою будиночок а, а потім приробити верхню полицю. На завершення операції обмотайте трубу мотузкою і закріпіть кінці. Трубу обмотують в два шари. Перший закріплюється великою кількістю клею. Коли шар висихає, його проклеюють двостороннім скотчем, і потім також накладають другий шар.
Корисна порада
Побудувати кошкин будиночок - це півсправи. Щоб ваша улюблениця помітила і оцінила його, поставте конструкцію в те місце, де вона любить відпочивати. Реакція тварини не забариться піти - кішка спатиме в новому будиночку і лазити по ньому.