Як включити мікрофон і звук.

Сучасні комп'ютери дають широку можливість підключати до них різні аудіо пристрою для комфортного і повноцінного використання сучасної обчислювальної техніки. До таких пристроїв також можна віднести мікрофони різних типів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мікрофон.
Інструкція
1
Для підключення мікрофону і колонок до вашого комп'ютера, уважно огляньте задню (найчастіше) панель системного блоку. Тут потрібно знайти три отвори звуковий карти, які за умовчанням налаштовані таким чином: червоний (вхід мікрофону), синій (лінійний вхід) і зелений (вихід на динаміки). Звукова карта може бути вбудованою в материнську плату або встановлюватися окремо.
2
Після того, як ви підключите мікрофон (рис. 1), необхідно налаштувати його параметри в операційній системі, тому за замовчуванням він відключений. Для цього необхідно включити регулювання гучності. Перейдіть в меню «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Розваги» - «Гучність». В меню «Параметри» потрібно вибрати пункт «Властивості» (рис. 2).
3
У вікні необхідно вибрати мікшер запису HD Audio rear input або Realtek HD Audio Input, або інший, залежно від виробника обладнання. Після цього, в полі «Регулювання гучності» повинен автоматично стати активним пункт «Запис». Це є ознакою того, що буде використовуватися зовнішнє аудіо пристрій з вхідним сигналом. В полі «Відображати регулятори гучності» потрібно поставити галочку, навпроти напису «Мікрофон» (рис. 3).
4
Далі слід натиснути «OK» для збереження налаштувань, після чого, за допомогою пересування повзунків, виставити звук мікрофона (рис. 4). Зверніть увагу, що в налаштуваннях «Рівень» галочки на параметрі «Викл. все »не повинно бути! В іншому випадку, буде програмно вимкнений весь звук підключених пристроїв. Тут же регулюється загальна гучність звуку в операційній системі.
5
У різних фірм і моделей звукових карт використовуються свої драйвера і утиліти, що поставляються виробником, але, принцип настройки, в основному, схожий між ними. Приклади різних варіантів настройки мікрофона можна побачити на рис. 5.