Як очистити DVD-диск.

DVD- диск - дуже зручне джерело зберігання інформації. Також на DVD- диск і можна перезаписувати інформацію неодноразово. Правда для цього потрібне пишучий DVD-привід і відповідний формат диск ов, оскільки не на все DVD- диск і можна записувати інформацію багаторазово. Диски, на які можна записувати інформацію, а потім прати її, мають формат RW. Після того як інформація стирається, на цей диск можна записати нову інформацію.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, DVD-диск, програма Ahead Nero, доступ в інтернет
Інструкція
1
Для того, щоб стирати інформацію з DVD-RW диск ов, у вас повинен бути привід, який підтримує запис інформації на диск і (DVD +/- RW ). Також для видалення інформації з диск ов потрібно спеціальна програма. На сьогодні найзручнішою, зрозумілою та функціональної програмою є Ahead Nero. Скачайте цей додаток і встановіть на свій комп'ютер.
2
Після установки Ahead Nero перезавантажте комп'ютер і запустіть додаток. Після цього в верхньому вікні програми потрібно вибрати формат диск ов, з якими вона буде працювати. Для цього натисніть по стрілочки в верхньому вікні програми. Із запропонованих варіантів виберіть CD/DVD. В такому випадку вам не доведеться перемикатися між різними форматами диск ів.
3
Тепер уважно вивчіть інтерфейс програми. Всього доступні шість головних параметрів. Але, натискаючи на один з них, відкривається вікно з додатковими командами. Виберіть параметр «Додатково» (самий крайній з правого боку). З'являться додаткові параметри цієї команди. Тепер вставте в ваш оптичний привід DVD-RW диск , який потрібно очистити. Зачекайте, поки диск розкрутиться. Якщо спрацював автозапуск диск а, закрийте його.
4
Тепер виберіть функцію «Очистити DVD». З'явиться вікно з попередженням, що цей процес знищить всю інформацію на DVD-RW диск е. Натисніть ОК, після чого почнеться процес очищення диск а. Не виймайте його з оптичного приводу до завершення операції очищення, так як це може привести до виходу з ладу DVD диск а і в подальшому до неможливості запису інформації на нього.
5
По завершенню процесу очищення ви будете проінформовані про це у вікні програми. Тепер DVD- диск повністю очищений, і на нього знову можна записувати і видаляти інформацію, причому робити це ви можете неодноразово.