Як дізнатися Який звуковий драйвер потрібен. програма щоб дізнатися про необхідний звуковому драйвере на комп'ютер.

В даний час практично ніхто не купує окремі звукові карти. У сучасних материнських платах звукові карти є інтегрованими, що забезпечують хорошу якість звуку. Але як і з будь-яким іншим обладнанням, зі звуковими картами також можуть бути збої в роботі. Дуже часто відсутність звуку на комп'ютері можна виправити перевстановлення драйвера на звукову карту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма TuneUp Utilities, доступ в інтернет
Інструкція
1
Дізнатися, який саме необхідний драйвер, можна системним способом і за допомогою спеціальних утиліт. Натисніть по значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки і виберіть параметр «Диспетчер пристроїв». Знайдіть рядок «Звукові пристрої» і навпроти неї натисніть по стрілочки. З'явиться назва звукової карти, встановленої на вашому комп'ютері. Знаючи її назву, скачайте необхідний драйвер з мережі інтернет.
2
Якщо ви відкрили вкладку «Звукові пристрої», а там замість назви вашої звукової карти написано «Невідоме обладнання», то скористайтеся іншим способом. Скачайте програму діагностики та налаштування комп'ютера TuneUp Utilities. Встановіть її на комп'ютер.
3
Запустіть програму. Після першого запуску вона почне сканувати комп'ютер на наявність проблем. Якщо хочете, можете перервати цей процес, натиснувши «Скасування». Якщо дочекаєтеся закінчення сканування, погодьтеся на пропозицію програми про виправлення проблем. Тепер вам доступно головне меню програми.
4
У верхньому вікні програми виберіть вкладку «Виправлення проблем» і клацніть по рядку «Показати системну інформацію». Далі виберіть вкладку «Пристрої». Зверніть увагу на саме нижнє вікно «Звукові пристрої». У цьому вікні знайдіть напис «Лінійний вхід». Навпаки цього напису і буде рядок з назвою драйвера , який використовує ваша звукова карта. Також в цьому вікні буде відображена додаткова інформація про звуковому устаткуванні комп'ютера.
5
Для пошуку драйверів можете скористатися інтернет-браузером або скачайте програму DriverPack Solution. Вона автоматично знайде і встановить драйвера на звукову карту.