Як відремонтувати чайник.

Щоб відремонтувати електро чайник , розберіть його, знайдіть той вузол, якої вийшов з ладу, а потім спробуйте відрегулювати або замініть його. Це може бути будь-який з датчиків або сам термоелемент.
Вам знадобиться
  • викрутка, омметр, набір деталей залежно від поломки.
Інструкція
1
При включенні чайник не гріє водуСначала переконайтеся, що в розетці є напруга і проблема саме в чайник е. Потім вилийте воду з чайник а, переверніть його і викрутити всі кріпильні гвинти, поле чого зніміть корпус. Зніміть вимикач, і огляньте його - можливо, на ньому будуть видні ушкодження. Якщо вимикач лопнув або оплавився, причина, ймовірно, в ньому - його потрібно замінити. Купіть в магазині ідентичний вимикач, встановіть його і зберіть чайник у зворотному порядку.Якщо з вимикачем все гаразд, знайдіть висновки теплового елемента. Це може бути спіральний або дисковий нагрівальний елемент. Приєднаєте омметр до його висновків і перевірте його опір - воно має бути в діапазоні від 24 до 120 Ом. Якщо опір більше номіналу, зазначеного в паспорті, очистіть елемент від накипу. Для цього закип'ятіть підлогу чайник а води, додайте засіб від накипу і залиште його до тих пір, поки не перестануть утворюватися бульбашки. У разі якщо спостерігається розрив спіралі, тепловий елемент краще замінити, розкрутивши кріпильні гвинти. Якщо тепловий елемент в нормі, замініть запобіжник.
2
Чайник відключається занадто рано або не відключається при вскипании водиЕслі відключення відбувається занадто рано, відрегулюйте біметалічну пластину автоматичного вимикача. Для цього розберіть чайник , знайдіть автоматичний вимикач і підрегулюйте його гвинтами, якими він прикручується до корпусу. Маніпулюючи вимикачем, знайдіть оптимальний режім.В разі якщо чайник не відключається, відрегулюйте біметалічну пластину автоматичного вимикача таким же способом. Якщо не допомагає - замініть вимикач.
3
Протікання чайник а Якщо протікання чайник а пов'язане з пошкодженням корпусу, замініть прилад. Якщо ні - перевірте індикатор рівня води, знявши корпус чайник а. Якщо витік відбувається через нього, купіть і встановіть новий. Якщо витік відбувається через кріпильні гвинти термоелемента, просто підтягніть їх. Не допомогло? Викриття гвинти, зніміть термоелемент і поміняйте гумову прокладку.
Зверніть увагу
Всі роботи проводите при вимкненому приладі, після закінчення робіт обов'язково наберіть в чайник воду і за допомогою серветок переконайтеся в тому, що він не протікає.