Як дізнатися хутро.

Розкішна красива шуба з натурального хутра - те, про що мріють багато пані. Натуральне хутро - це не тільки витонченість, граціозність, спроможність і шик, це також ідеальне рішення для вашого в суворі морози. Ніяка дублянка або пуховик не зможуть вас так вберегти від холоду, як шуба з натурального хутра нутрії, мутона або норки. Але, як дізнатися хутро, як зрозуміти при виборі, що шуба з натурального хутро? Адже сучасні інноваційні технології хімічної промисловості зробили крок далеко вперед і зараз можна побачити на ринках вироби зі штучного хутра досить правдоподібні й ідентичні за зовнішнім виглядом натуральним хутра м.
Інструкція
1
Зверніть увагу на блиск, колір і гладкість хутра того виробу, який вам сподобалося. Пам'ятайте, натуральне хутро має більш соковитий насичений колір, густий ворс, м'який на дотик, гладкий і досить легкий по відношенню до штучних підробкам.
2
Піднесіть виріб на сонячне світло. Натуральне хутро має більш яскравий блиск, ніж штучний.
3
Стисніть хутро в кулак і відпустіть. Натуральний швидко приймає первісну форму в той час, як штучному хутрі знадобиться час для випрямлення.
4
Понюхайте виріб. Якісний натуральне хутро не має ніякого специфічного запаху.
5
Розсуньте шерстинки хутра дощенту. Якщо ви помітите там нитки від матеріалу, на якому кріпиться ворс - хутро штучне. Натуральні хутра ростуть пучками і ні на чому не кріпляться.
6
Вирвіть кілька волосин з підстьобування і підпаліть їх. Натуральне хутро швидко запалюється, яскраво горить і після випалу повністю розсипається, в той час, як штучний - плавиться і твердне. Крім цього натуральне хутро після горіння має запах паленого волосся, а штучний - запах плавленого пластику.
7
Зверніть увагу на етикетку. Там ви напевно знайдете назву хутра , з якого виготовлено виріб, а також виробника. Якщо етикетки немає або її справжність викликає у вас сумніви, краще почекати з покупкою і звернутися до іншого продавця.
8
Вибираючи хутра з найбільш поширених тварин, таких як норка, чорнобурки або бобер, пам'ятайте, норка має досить жорсткий хутро, чернобурка - три кольори на кожному волоску, а хороший бобер дуже пушістий.Удачних покупок!
Зверніть увагу
Часто продавці намагаються видати як норкового хутра, який носиться близько 10 сезонів, фарбований хутро кроликів або бабаків, які зможуть прослужити не більше 3-х сезонів, в той час як за чорнобурку видають хутро лісопеса, за бобровий - більш дешеву нутрію і т.д.