Як відкрити фірму вантажоперевезень.

В даний час будь-який вид бізнесу в якійсь мірі пов'язаний з автотранспортом. Перевезти товар з одного міста в інше, відправити вантаж клієнтові або переїхати з одного офісу в іншій - всі ці заходи вимагають наявності вантажного автомобіля. Однак багато компаній не можуть дозволити собі придбати цей дорогий транспорт. І тоді фірма, що спеціалізується на вантажоперевезеннях, стане кращим помічником у вирішенні проблем з транспортуванням. Отже, як відкрити фірму вантажоперевезень?
Вам знадобиться
  • кошти на купівлю вантажного автомобіля, телефон для зв'язку з диспетчером і клієнтами.
Інструкція
1
Придбайте вантажний автомобіль. Як правило, підприємці починають бізнес з одного автомобіля, а вже потім набувають і інші. Хоча якщо бюджет дозволяє, можна відразу придбати кілька машин.
2
Зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця або ПБОЮЛ. Реєстрацію необхідно здійснити в податковій інспекції.
3
Зверніться в орган для отримання дозволу на ведення бізнесу в області переміщення вантажів (у сфері вантажоперевезень). Після написання заяви та надання всіх документів в орган необхідно сплатити ліцензійні збори. Ліцензія буде видана протягом тридцяти днів з моменту подачі документів.
4
Найміть водія. Якщо автомобіль один, то підприємець може бути одночасно і водієм. Якщо ж машин декілька, без послуг шоферів не обійтися.
5
Знайдіть диспетчера. У ЗМІ та в інтернеті можна знайти диспетчера, який за певну плату буде залучати клієнтів. Справа в тому, що диспетчерські служби розміщує рекламу, оголошення для пошуку нових клієнтів. Коли клієнт дзвонить диспетчеру, він пояснює параметри вантажу і завдання водія, після чого диспетчер телефонує своїм партнерам, підшукуючи відповідну компанію для виконання замовлення.
6
Знайдіть додатковий персонал. Часто при перевезеннях вантажу потрібні і супутні послуги - навантаження, розвантаження, упаковка вантажу. Якщо у фірмі вантажоперевезень дані послуги будуть надаватися, її популярність зросте, адже клієнтам не доведеться шукати самостійно вантажників, а це значно заощадить час.
Корисна порада
Організація вантажоперевезень вважається досить прибутковою справою, але для того щоб бізнес почав приносити стабільний дохід, може пройти більше року. Тому якщо щось не виходить в перші місяці, не потрібно турбуватися, важливо рухатися вперед.