Як спіймати ласку.

Ще на Русі ласку старалися виганяти з будинків, застосовуючи різні народні засоби, такі як прядка з веретеном, з шматочком червоної вовни або тканини, покладена перед курником, углядівши яку, як правило, звір боїться і більше не повертається в цей двір, або привішені до паркану палиця з одягненою на неї конопляної куделею, яка так само, на думку старожил, могла відлякувати дана тварина і т.д. Ми ж пропонуємо зручний, простий, практичний і перевірений спосіб для лову ласки, про який піде мова нижче.
Вам знадобиться
  • 2-х літрова пляшка, відро, приманка.
Інструкція
1
Спіймати ласку самостійно за допомогою виготовленої пастки несложно.Возьміте дволітрову пластикову пляшку, відріжте її шийку до потовщення і зріжте дно.Сделайте у горловий частини нарізку у вигляді списа для того, щоб нанизати туди приманку .
2
Одягніть приманку (шматочок м'яса) і покладіть пляшку в тому місці, де помічали ласку , так, щоб сторона з приманкою звисала зі стільця або столу. Призначте під звисаючий край пляшки відро з кришкою. Кришку відкрийте і призначте так, що б у разі коливання відра вона змогла закритися.
3
Чекайте, коли ласка піде за приманкою. Тварина пробереться в пляшку з боку дна і коли добереться до приманки, маса тіла переважить пляшку, і тварина разом з пасткою впаде прямо у відро, кришка якого закриється від коливання і ласка опиниться в заточеніі.Вивезіте спіймана тварина подалі від будинку і випустіть в лісі.
4
Крім такого способу для лову ласки можна використовувати мишоловки або капкани для лову щурів, на які потрібно буде просто нанизати приманку у вигляді м'яса або ковбаси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O2ZJoENeH7M
Зверніть увагу
Ласка - найменше хижа тварина, що відноситься до загону хижаків на території нашої країни. Ласка має великі подібності з горностаєм за будовою тіла, його гнучкості та фарбування хутра, однак відмінна від нього, оскільки має менший розмір і забарвлення хвоста, він у ласки одноколірний і без своєрідної чорної пензлики, яка є у горностая. Тіло ласки маленьке, довге, тонке і гнучке з коротенькими лапками, довгастої головою і невеликими округлими ушамі.Так як ласка є хижою твариною, то харчується вона відповідно м'ясом, а знаходить їжу для себе часто, оселився в приватних будинках і вбиваючи домашніх тварин, таких як кури, качки та ін. В такому випадку просто необхідно позбавлятися від непрошеного гостя і ловити його.