Як змінити інтервал між словами. ворд інтервал між різними рядками.

Способи зміни інтервалів між словами в основному тексті або написи залежать від того, які інструменти вам доступні. Наприклад, в веб-сторінках для цього можна використовувати HTML-теги і стильові опису CSS, але в звичайних текстових документах їх застосувати не вийде. І навіть в текстових документах різних форматів (наприклад, TXT і DOC) відстані між словами регулюватимуться різними способами.
Інструкція
1
Визначте, в якому форматі буде відображатися текст, в якому треба змінити інтервали. Мабуть, серед поширених текстових форматів найменший вибір методів регулювання пробілів між словами надає формат TXT. Тут ви можете використовувати тільки додавання замість одного пробілу двох або більше. Щоб зробити це відкрийте файл з текстом в редакторі і виконайте заміну всіх одинарних пробілів подвійними (потрійними і т.д.). Зазвичай діалог пошуку і заміни викликається натисканням клавіш CTRL + R або CTRL + H. Цю операцію можна проробити в будь-якому текстовому редакторі, наприклад, стандартний Блокнот легко з нею впорається.
2
Якщо тип файлу, в якому буде зберігатися текст, підтримує форматування (наприклад, DOC), то можливостей трохи більше. Такі тексти зручно редагувати в Microsoft Word - відкрийте файл з текстом в ньому. Тут ви теж можете замінити одинарні прогалини подвійними, а можете в якості заміни використовувати спеціальні символи. Серед них є «довгий пробіл», «короткий пробіл», «1/4 пробілу». Безпосередньо в діалозі пошуку і заміни немає можливості ввести такий спецсимвол, тому вам треба спочатку вкласти зразок пробілу потрібного розміру в документ, скопіювати його, а потім відкрити діалог заміни і вставити у відповідне поле. Перейдіть на вкладку «Вставка», розкрийте список, що випадає на кнопці «Символ» і виберіть пункт «Інші символи».
3
Клацніть вкладку «Спеціальні знаки» і виберіть у списку потрібний для зміни інтервалу між словами тип пробілу. Потім натисніть кнопку «Вставити». Так ви отримаєте зразок для заміни прогалин в тексті - виділіть і виріжте його (CTRL + X).
4
Відкрийте діалог пошуку і заміни (CTRL + H), введіть пробіл звичайний в поле «Знайти», а пробіл вирізаний вставте (CTRL + V) в поле "Замінити на". Потім натисніть кнопку «Замінити все» і на цьому процедура зміни інтервалів між словами буде закінчена.
5
Якщо ж текст буде зберігатися як веб-документ, який допускає використання мови CSS, то все набагато простіше. У цій мові є спеціальна інструкція, в якій можна вказати потрібний розмір інтервалу між словами - word-spacing. Якщо ви хочете задати однаковий інтервал для всього документа, то додайте в його заголовну частину (між тегами і ) такі теги: Значення в 20 пікселів замініть потрібним вам розміром пробілу.
Під час роботи в редакторах при форматуванні тексту часто виникає питання, як змінити міжрядковий інтервал? Крім того, до інтервалу між рядків є строгі вимоги, залежно від типу створюваного вами документа.

Змінити міжрядковий інтервал

Як міняти міжрядковий інтервал та інтервал між абзацами в програмах Microsoft Word і Microsoft PowerPoint, перша з яких є текстовим редактором, а друга програмою для створення слайдів і презентацій? Принцип зміни міжрядкового інтервалу в обох програмах однаковий. Отже, ви набрали текст, тепер ваша задача його відформатувати. Щоб змінити міжрядковий інтервал, для початку виберіть і виділіть фрагмент тексту, до якого необхідно застосувати настройки. Якщо це один конкретний абзац, досить встановити на ньому курсор (для Office 2007-го і 2013-го років) .Варіант 1. Відкрийте вкладку «Меню», наведіть курсор на кнопку «Формат», у випадаючому списку виберіть позицію «Абзац», з'явиться діалогове вікно. Тут, у вкладці «Відступи і інтервали», знаходиться поле «Міжрядковий інтервал», з спадаючим меню, в якому можна вибрати необхідний тип інтервалів: одинарний, полуторний, і т. Д. Варіант 2. Виберіть вкладку «Розмітка сторінки», в ній вже мається поле «Абзац», клацніть в правому нижньому кутку поля, знову з'явиться діалогове окно.Можно також ввести точне числове значення необхідного інтервалу. Все в тому ж вікні, в розділі «Інтервали» знаходиться поле "Значення". Введіть в ньому потрібний параметр.Варіант 3. Знайдіть на панелі інструментів в вгорі робочого вікна кнопку, при наведенні на яку, з'являється підказка «Зміна інтервалу між рядками», натисніть її, і в списку, що випав корегуйте настройку. Потрібно мати на увазі, що при виборі типу інтервалу «одинарний», «подвійний» фактична відстань між рядками буде залежить від обраного розміру шрифту.

Змінити інтервал між абзацами

Якщо ж необхідно змінити інтервал між абзацами, то в поле «Розмітка сторінки», вам необхідно знайти кнопки «Міжрядковий інтервал», які виглядають у вигляді зображення рядків, з ліва від яких стоять спрямовані один на одного і різноспрямовані стрілки. З їх допомогою формується інтервал "Перед" і "Після" зазначеного вами абзацу, введіть дані або вручну, або використовуючи кнопки прокрутки.