Як тренувати розтяжку.

Цілими днями ви сидіти в офісі, а вся фізична активність зводиться до прогулянок до кавоварки. Швидше за все, у вас вже є ряд проблем із суглобами і м'язами. Адже таке незручне статичне положення тіла веде до того, що м'язи скорочуються, втрачають еластичність, суглоби втрачають гнучкість. В результаті псується постава, порушується кровообіг, виникають невралгічні болі. Просте виконання стретчінгових вправ допоможе вам запобігти виникненню всіх цих проблем.
Вам знадобиться
  • - рушник;
  • - гімнастичний килимок.
Інструкція
1
Встаньте прямо. Відведіть прямі м'язи якнайдалі за спину. Лікті повинні бути трохи нижче плечових суглобів. Щоб ускладнити вправу, можна встати в дверному отворі і злегка нахилиться вперед, зігнувши руки в ліктях на 90 градусов.Ето вправа дуже допомагає тим, хто цілий день проводить за комп'ютером.
2
Витягніть праву руку вперед, а лівою злегка натисніть на її лікоть. Якнайнижче опустіть плечі, це зробить розтяжку інтенсивнішою.
3
Ляжте на правий бік. Праву ногу зігніть в коліні. Ліву зігніть так, щоб утримувати рівновагу. Вхопитеся лівою рукою за праву гомілку і підтягуйте п'яту до сідниць. Слідкуйте, щоб тулуб зберігало своє становище.
4
Встаньте на карачки. Розставте руки і ноги на ширині плечей. Опускайте сідниці до п'ят, не зрушуючи долоні з місця. Потім тягніть руки якомога дальше.Ето вправа добре допомагає при гострому болю в спині.
5
Відведіть праву ногу навхрест і назад. Корпус нахиліть вліво. Праву руку витягайте над головою вліво. Зміщайте стегна в протилежну сторону.Повторіте для іншої сторони.
6
Ляжте на спину. Ноги зігніть в колінах і поставте на підлогу. На стопу правої ноги накиньте рушник і підтягніть стегно до тулуба. Тепер разгибайте одночасно обидва колінних сустава.Упражненіе дуже добре підходить, для тих, хто багато сидить на роботі.
7
Існують певні правила виконання розтяжки: - початківцям краще виконувати статичну розтяжку . При цьому виді розтяжки необхідно фіксувати позицію, в якій відбувається максимальне напруження, на 15-20 секунд. А потім повільно повертатися у вихідне положеніе.- ніколи не розтягуйте НЕ розігріті м'язи. Перед тим, як виконувати стретчінговие вправи, виконайте легку пробіжку або пострибайте на скакалке.-, не виконуйте розтяжку ривками. Це підвищує ризик отримання травми.- не завмирало в розтяжці надовго. Занадто довга фіксація розтягнутих м'язів веде до зниження м'язового тонуса.- не перенапружуйте. В розтягуваних м'язах повинне відчуватися легке печіння, але ніяк не біль. Якщо ви відчуєте біль у суглобах, негайно припиняйте тренування.