Як зробити чайник.

На зміну самоварам прийшли чайники. Якщо ви хочете самостійно зробити його, то головне - проявити в даному випадку фантазію, кмітливість і свою майстерність.
Інструкція
1
Якщо у вас є хобі у вигляді ліплення, то вам крупно повезло. В цьому випадку ви можете зліпити чайник з глини, обпалити його в духовці, щоб затвердів, а потім розфарбувати фарбами. Якщо ж схильності до виробам з глини немає, нічого страшного. І тут можна знайти вихід.
2
Чайник можна зшити. З клаптиків тканини викроїте, а потім зшийте пузатий чайник. До нього потрібно зробити «підкладку» у вигляді поролону. Такий чайник можна одягати на заварочнік, щоб довше трималося тепло. Такий чайник гарний у вигляді подарунка любителям чаю. Проявіть фантазію при підборі клаптиків, і чудовий подарунок обрадує обдаровуваного.
3
Чайник можна зробити у вигляді панно. Викладіть його з вподобаних вам матеріалів (шматочки скла, камінчики, шматочки повсті), наклейте на щільний картон або тонку фанеру, вставте в рамку для скла. Такий чайник прикрасить інтер'єр будь-якої кухні. Також чудово підходить для невеликого подарунка господарці, люблячої свою кухню.Наконец, чайник можна намалювати. Зобразіть на полотні чайник, розфарбуйте його кількома словами фарби, щоб створити ефект об'єму. Можна прикрасити чайник стеклярусом або скляною крихтою. Вставте картину в рамку, повісьте на стіну кухні. Будь-який гість оцінить вашу майстерність.