Як застосовувати Інтерферон.

Інтерферон - це препарат, який виготовляється з донорської крові, а точніше, з її лейкоцитів. Ліки застосовується для лікування та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі, грипу. Інтерферон володіє не тільки противірусну активність, йому властиве також иммуномодулирующее властивість.
Інструкція
1
Інтерферон призначають у розпал епідемії грипу при загрозі зараження. Препарат приймають до тих пір, поки не почнеться спад захворюваності. Чим раніше розпочато профілактика ГРВІ та грипу, тим вище ефект від вжитих мер.Із сухої речовини потрібно попередньо приготувати розчин, який вводиться в кожну ніздрю за особливою схемою.
2
Розкрийте ампулу з препаратом і змішайте його з 2 мл дистильованої води кімнатної температури. Для полегшення приготування розчину на ампулі намальована обмежувальна риса, за якою і можна відміряти необхідну кількість води. Струсіть вміст флакона так, щоб воно повністю розчинилося. При дотриманні технології приготування повинна вийти рідина червоного кольору.
3
Для профілактики грипу закапайте по п'ять крапель розчину в кожну ніздрю. Для більшої ефективності процедуру слід проводити двічі на день, але інтервал між закапуваннями не повинен становити менше 6 годин.Якщо хвороби не вдалося уникнути, слід застосовувати препарат за іншою схемою. Дозування препарату в цьому випадку залишається тією ж, але кількість закопувань становитиме 5-6 разів на добу.
4
Якщо ви використовуєте розпилювач, введіть 0,25 мл інтерферону в кожну ніздрю.
5
Препарат може використовуватися і для проведення інгаляцій. Для цього розчиніть три ампули ліки в 10 мл води, температура якої становить 37 градусів. Якщо лікар не призначив іншу схему лікування, проводите інгаляції двічі на день.
6
При вірусних кон'юнктивітах можна закопувати розчин по 1-2 краплі в кожне око.
7
Готовий розчин зберігайте в холодильнику. Його лікувальні властивості зберігаються протягом двох діб після разведенія.Препарат в сухому вигляді також повинен зберігатися на холоді при температурі від +4 до +10 градусів.
Зверніть увагу
Якщо ви відчуваєте побічні дії у вигляді головного або м'язового болю, млявості, ознобу або лихоманки, нудоти, блювоти і сухості в роті, скасуйте препарат і зверніться до лікаря для призначення іншого противірусного лікування.