Як обладнати клас.

Дитина дуже багато часу проводить у школі. Тому обстановка, яка його оточує, повинна бути такою, щоб він відчував себе комфортно. Від того, як обладнаний кабінет, залежать часом і результати навчальної діяльності ваших дітей, і їхнє здоров'я. На що звернути увагу при оформленні кабінету?
Інструкція
1
Зверніть увагу, в першу чергу, на меблі. Вона повинна бути зручною і безпечною. Якщо висоту парти і стільця можна регулювати - це чудово. Діти повинні сидіти за зручними столами, щоб не викривлявся позвоночнік.Вся меблі повинні мати сертифікат якості. Вона повинна бути виготовлена з екологічно безпечних матеріалів.
2
Збереження здоров'я дітей - дуже важливе завдання як для вчителів, так і для батьків. Тому придбайте спеціальні масажні килимки для ніг. Влаштуйте в класі живий куточок. Якщо дитина зможе спостерігати за рибками в акваріумі або за рослинами, це дозволить зняти втому очей. Крім того, догляд за живими істотами - це ще й важливий виховний аспект, що дозволяє розвивати в дітях такі якості як доброта і відповідальність.
3
Придбайте для кабінету необхідне технічне обладнання. Якщо під час уроку вчитель матиме можливість скористатися проектором або інтерактивною дошкою, це дозволить, безумовно, домогтися високих результатів у засвоєнні нового матеріалу. Уроки з використанням інформаційних технологій завжди цікаві і видовищні.
4
Школярі повинні мати можливість скористатися довідковим матеріалом в будь-який момент. Тому розвісьте на стінах стенди з правилами або формулами. У кабінеті математики можна повісити портрети відомих математиків, а в кабінеті літератури - письменників. На полицях шаф розставте довідкову літературу та словники.
5
Зверніть увагу на кольори, які переважають в оформленні класу. Вони повинні бути спокійними, тобто сприятливо впливають на емоційний стан дітей. Можна використовувати жовтий або помаранчевий, зелений або бежевий кольори. У кабінеті має бути хороше денне освітлення.