Як повернути свою удачу.

Кожен людини хоча б раз у житті мав в чому-небудь успіх, а часом навіть і не один. Успіх - це не обов'язково виграш в сто мільйонів доларів або любов натовпу шанувальників. Успіх може бути і не стільки значним. Наприклад, першим дістатися на велосипеді до вершини гори або укласти вдалу угоду теж можна назвати успіхом. І якщо ви на деякий час зробите екскурс у своє минуле, то неодмінно зможете знайти там ще чимало подій, приємних і чудових, які можна було назвати успішними.
Інструкція
1
Для того щоб вам і надалі супроводжувала удача, спробуйте виконати ряд простих вправ, щоб налаштуватися на успішний результат справи.
2
Згадавши один з успішних епізодів з вашого минулого, уявіть всю картину якнайдетальніше, до найдрібніших деталей. Подумайте не тільки про власне подію, а й про всілякі рутинних дрібницях, які йому супроводжували. Подумайте про людей і об'єктах, які в той час вас оточували. Спробуйте згадати навіть пору року, в яке це сталося, яка тоді була погода і т.д. Від деталізації залежить ефект самого вправи. Не пропустіть і відчувають вами в той час почуття. Налаштувавши себе на приємне, ви перенесете ті відчуття і настрої в даний час, в той момент часу, коли ви про все це і згадуєте.
3
Отже, добийтеся того, щоб в вас знову з'явилася впевненість у ваших силах, яка буде заснована на ваших минулі успіхи та перемоги.
4
Після цього подумайте про майбутню подію чи якийсь ділової угоді, яку ви хотіли б здійснити успішно. Постарайтеся уявити собі, як би ви себе почували в разі успіху операції. Залучіть свою уяву.
5
Постарайтеся повірити в свій успіх, але не забувайте про те, що він не може бути абсолютним. Уява ваше це уявити зможе, а от повірити в це ви зможете навряд чи. Так швидко нічого не робиться. У всьому потрібна поступовість.
6
Розуміння можливості успішного результату подій поступово переросте в сміливу віру в те, що це все неодмінно втілиться в реальність.
7
Певна ступінь хвилювання буде присутній обов'язково, цього не уникнути. Але постарайтеся витлумачити це хвилювання правильно, адже саме в цьому випадку воно буде допомагати справі, а не перешкоджати вирішенню питання. Якщо вас невіра інших в ваш успіх викликає зневіру, тоді сприймайте це як провокацію. Якщо ж навпаки, це може підстьобнути вас - сприймайте ці слова як керівництво до дії.
Зверніть увагу
Читають на чорний хліб і ранкову воду: І що Ісус Христос Божий син, Так правда, що Господь милостивий. Поверни, Господи, удачу. Із заходу на схід, З півночі на південь.
Корисна порада
Якщо удача від Вас відвернулася, якщо переслідують проблеми, а починання глухнуть, можна зробити так. Зберіть будинку всю тріснуту посуд, чашки з відбитими ручками. Можна взяти і ту, якою користуєтеся. Розбийте все це у себе на кухні зі словами: "На щастя!"