Як виходити зі складних ситуацій.

Хто з нас хоча б раз в житті не потрапляв в складну ситуацію? Таких людей практично немає. Життя таке, що дуже складно постійно перебувати в благополуччі, не стикатися час від часу нехай навіть із незначними труднощами. Не всі в цьому житті залежить від нас, але ось те як ми сприймаємо життя і все, що вона нам підносить, будь то складності, радості, переживання, випробування, ми може запрограмувати для себе самі.
Інструкція
1
Існує два основних рівня, на яких ви можете сприймати складну ситуацію. Традиційний рівень - це коли ви змирилися з тим, що зіткнулися з проблемою, визнали її такою, в підсумку на душі тягар. І другий - це прийняття ситуації як заклик до дії і зміні цієї небажаної ситуації.
2
Отже, для того щоб відійти від традиційного виду сприйняття будь-якої складної ситуації, не визнавайте її складною. Чи не вимовляєте для себе ці слова, навіть в думках. В іншому випадку справитися з нею буде практично неможливо.
3
Не намагайтеся шукати компроміси. Будь компроміс - це всього лише даремна трата часу, адже це не зовсім те, що ви хочете.
4
Якщо ви потрапили в складну ситуацію, спробуйте зрозуміти, що ви відчуваєте насправді, і яка ваша життєва мета в даний момент. Будь-яка складна ситуація - це поштовх розумовому процесу. Сприймайте її не проблема, а підказкою для вирішення ситуації, ситуації і спробуйте її реалізувати.
5
Виконайте дії, які вам підкаже ситуація, і це не тільки призведе вас до виконання ваших бажань, але і допоможе в подальшому інакше ставитися до подібних ситуацій, які інші назвали б складними. Такі ситуації для вас надалі продовжуватимуть служити поштовхом для рішення сформованих життєвих проблем, і ви будете з радістю сприймати їх, бо саме вони приносять ясність думок, додаючи адреналін, азарт, бажання вирішити задачу.
6
Постарайтеся оволодіти механізмом, який допомагатиме вам перетворювати складні ситуації в ваші бажання, в ваші мрії. Спочатку це буде нелегко, не кожному просто вдається розбити що формувався роками сприйняття ситуації. Однак не здавайтеся - чим більше складних ситуацій ви будете зустрічати на своєму шляху і намагатися вирішувати другим, а не першим, традиційним способом, тим швидше ви розвинете в собі навик цього нового сприйняття. А через деякий час ви і самі зрозумієте, що набагато вигідніше для себе не опускати руки перед труднощами, а розвиватися і вирішувати проблеми, переходячи на наступний рівень особистісного розвитку.