Як потрапити в норвегію.

Сприятлива економічна обстановка в Норвегії робить її дуже привабливим місцем з метою еміграції. Важливу роль грає помірний клімат маленької північної країни. Уряд позитивно ставиться до бажаючих поповнити чисельність населення, якщо вони законослухняні і доброчесні іноземці. Отримати норвезьке громадянство простіше, ніж інших держав Європи.
Інструкція
1
За норвезьким законам отримати громадянство допустимо двома способами. Перший надається за правом спадкування, в тому випадку, якщо один або обоє батьків - норвезькі піддані.
2
Другий шлях: ви можете отримати громадянство Норвегії після офіційного прохання. Для цього треба проживати на території держави та невідповідність встановленим законодавством вимогам. Ви можете отримати громадянство в Норвегії, якщо вам виповнилося 18 років (виняток - діти, у яких батьки - норвежці).
3
Ви повинні проживати в Норвегії постійно мінімум сім років, в облік ставляться останні десять. Пам'ятайте, що для іноземців, які перебувають в офіційному шлюбі з норвезькими громадянами, цей термін складає 5 років.У повинні мати оформлений вид на проживання в цій країні.
4
У вашій біографії не повинно бути судимостей, членства в будь-яких терористичних угрупованнях, психічних захворювань, що підпадають під примусове психіатричне лікування.
5
Ви повинні володіти норвезьким або саамська мовою і мати відповідний документ, що підтверджує даний факт. Або в обов'язковому порядку вас змусять пройти курс норвезької мови впродовж трьохсот навчальних годин.
6
Візьміть до уваги, що відстежується вид на проживання не тільки під час подачі заяви про отримання громадянства. Вид на проживання зберігається на вимогу протягом усього періоду розгляду вашої заяви. Отримання громадянства не є підставою для того, щоб продовжити дозвіл на проживання, тому в тому випадку, коли термін добігає кінця, подбайте про продовження попередньо. Краще починайте процедуру продовження за місяць до остаточної дати.
7
Враховуйте особливості, а також виключення із введених правил отримання громадянства Норвегії. Наприклад, для північних сусідів (шведів, данців, финляндцев і ісландців) термін обов'язкового проживання в державі знижений до двох років. Для громадян, які старше 18 років, не мають ніякого підданства взагалі, умови отримання норвезького громадянства спрощені. Певні винятки стосуються громадян, які мають статус біженця, а також високопрофесійних фахівців.
8
Кожне окреме заява розглядається відповідною службою індивідуально. У зв'язку з цим перевіряйте інформацію про умови громадянства у відповідних органах.