Як вибрати ламінат на кухню.

Нарешті ваш ремонт виходить на фінішну пряму, і все що вам залишилося, це вибрати покриття для підлоги. Ваш вибір зупиняється на ламинате . Але що ви знаєте про нього? Який ламінат можна покласти на кухні? Адже це одна з тих частин квартири, яка найбільше використовується. Ламінат - це досить популярне підлогове покриття. Підлога з таким покриттям гарний, практичний і довговічний, його легко утримувати та прибирати, монтаж ламінату простий і швидкий. Тому що б насолоджуватися красивим підлогою, потрібно правильно вибрати клас покриття.
Інструкція
1
У першу чергу, при виборі ламінату на кухню, потрібно звернути увагу на вологостійкість покриття. Вологість - це найбільший ворог для ламінату, а найбільш уразливими місцями є стики між панелями. Тому їх потрібно обробляти спеціальними воскосодержащімі засобами.
2
Для кухонного статевого покриття підійде ламінат водостійкий або влагоустойчивий. Влагоустойчивий ламінат вологи не боїться, але може розбухнути, якщо на нього пролити воду. Водостійкий - з подібною неприємністю впорається. Фахівці рекомендують вибирати ламінат для кухні 31 або 32 класу. Уклавши таке покриття, ви будете впевнені в тому, що підлога захищений від випадкових відколів і упалих на нього кухонного приладдя, він екологічно безпечний, і як стверджують виробники, прослужить не менше 10-15 років.
3
У процесі укладання ламінату, обов'язково врахуйте, що поверхня, на якій його збирають повинна бути рівною. Використовуйте спеціальні пробкові або пінополістирольні підкладки, вони забезпечать додаткову звуко - і гідроізоляцію. Крім цього, підкладки оберігають ламінат від розхитування, тим самим збільшуючи термін його експлуатації.
4
Пам'ятайте, що ламінат потрібно купувати з запасом 5-10%. Якщо ви задумали складну конфігурацію укладання або приміщення, то «припуск» повинен бути більшим. Укладати ламінат можна за двома технологіями - клейовий і безклеєвої (замкової). Будь-який виробник чітко прописує алгоритм збірки своєї продукції в інструкції. Ламінат можна укладати уздовж вікна, поперек кухні або за її діагоналі, але останній вид укладання найскладніший і вимагає певних навичок. Так само ламінат можна поєднувати з плиткою, тим самим зробити ексклюзивний малюнок на кухонній підлозі.
Корисна порада
Щоб замаскувати стики, ламінат потрібно укладати по напряму віконного світла.