Як порахувати символи в тексті.

Дотримуватися певні вимоги до кількості символів в тексті буває необхідно письменникам в самому широкому сенсі цього слова. На щастя, в еру персональних комп'ютерів перераховувати знаки не доводиться «вручну».
Інструкція
1
Скористайтеся функціями підрахунку символів, наявними в більшості текстових редакторів. Наприклад, можна використовувати для цієї мети Microsoft Word 2007. Після відкриття документа з текстом, знаки якого потрібно перерахувати, в лівому нижньому кутку вікна Word відобразить кількість слів. Щоб дізнатися кількість символів клацніть лівою кнопкою мишки це число в рядку стану. В результаті відкриється невелике віконце з досить докладної статистичною інформацією, в яку включено і кількість знаків. Це ж дію можна здійснити з використанням меню редактора - в розділі «Рецензування» є група команд «Правопис», в яку поміщена піктограма «Статистика». У попередніх версіях Word пункт «Статистика» потрібно шукати в розділі «Сервіс» меню текстового редактора.Кроме загальної кількості знаків у вікні статистики вказано і число знаків за винятком пробілів, а також інформація про кількість сторінок, абзаців і рядків у тексті .
2
Виділіть частину тексту і відкрийте вікно статистики способом, описаним вище, якщо потрібно дізнатися кількість знаків не в усьому тексті , а тільки в певної його частини.
3
Знайдіть в інтернеті сервіс, що пропонує послугу підрахунку кількості символів, якщо у вас немає можливості використовувати текстовий редактор з функціями збору статистики. Ці сервіси безкоштовні, а сама процедура нескладна і здійснюється безпосередньо в браузері. Наприклад, на сторінці http://8nog.com/counter/index.php вставте текст в поле з написом «Вставляти текст потрібно тут» і натисніть кнопку «Порахувати». Текст буде відправлений на сервер, скрипти справлять розрахунки і повернуть в браузер сторінку, в правій колонці якої з'явиться інформація про кількість знаків з пробілами і без, а також про кількість слів, пропозицій і ком.