Як пов'язати спідницю.

Вироби, створені своїми руками, несуть в собі індивідуальність автора, кажуть про його смак та вподобання. В'язані речі завжди виглядають модно, в них комфортно, тепло і затишно. Підібрати потрібну модель можна в спеціальних журналах з в'язання, або знайти в інтернеті.
Інструкція
1
Спідниця-плісе для новачка - самий підходящий варіант, якщо складки отримувати за рахунок візерунка. Спідниця в'яжеться з двох однакових прямокутних полотніщ.Сначала визначитеся з фасоном і кольором вироби. Можна принести картинку сподобалася моделі в спеціалізований магазин і тут продавець завжди порадить з необхідною для в'язання пряжею і її кількістю, а також підкаже розмір спиць.
2
Перед початком роботи зніміть мірки. Можна побудувати креслення, за яким розраховується кількість петель, визначається довжина і ширина вироби. Для спідниці досить виміряти обхват талії, обхват стегон і вирішити питання з довжиною.
3
Наберіть розраховану кількість петель на спиці і в'яжіть вузький «потайна гумка», щоб потім вставити сюди гумку. Тут буде кулиска для талії.
4
В'яжіть, обраним візерунком. Щоб вийшла імітація складок підійде візерунок «4 лицьових, 4 виворітних».
5
Пров'яжіть цієї в'язкої до необхідної довжини і закрийте петлі. Друге полотно в'язати точно так же.
6
Низ кожної деталі обв'яжіть гачком ажурним візерунком.
7
Готові деталі злегка отутюжьте через вологу тканину, зберігаючи об'ємність візерунка.
8
Сшейте по бічних швах відповідної за кольором простий або вовняною ниткою. Зшивайте не надто туго, щоб шов не тягнув. Шви бажано ще раз пропрасувати.
9
Просмикніть в кулиску гумку.
Корисна порада
Така спідниця буде добре сидіти по фігурі, і в'язати її нескладно. Для початку можна спробувати пов'язати спідницю невеликого розміру для своєї маленької дочки, наприклад, а потім, набравшись майстерності, можна зробити подарунок собі. Відточивши своє вміння, переходите до більш складним і оригінальним моделям.