Як купити електронну книгу.

Електронна книга поступово стає не розкішшю, а радше необхідним атрибутом сучасного читача. Серед великої різноманітності моделей вибрати відповідну досить складно.
Інструкція
1
Розмір дісплеяПрі купівлі електронної книги велику увагу приділіть дисплею, адже читати з великого екрану набагато зручніше, а найголовніше корисніше для очей, ніж з маленького. Оптимальним варіантом вважається екран діагоналлю 6-6,4 дюймів.
2
Вага і габарітиЕслі читати електронну книгу ви плануєте виключно вдома, то вага електронної книги не буде грати значної ролі. Інша справа, якщо ви плануєте брати її в далекі поїздки. У цьому випадку краще заздалегідь з'ясувати, яку вагу ви способи утримувати в зігнутій руці.
3
Віртуальна памятьРазмер вбудованої в електронну книгу пам'яті зазвичай не дуже великий, проте і його вистачить не на один десяток книг. Якщо ж ви мрієте про велику бібліотеку, або часто читаєте книги з ілюстраціями, то краще подбати про наявність слота для карт пам'яті.
4
Формати файловЕще одним важливою характеристикою книги є підтримка різних форматів. Пам'ятайте, чим більше форматів підтримує ваша книга, тим більш широкий вибір літератури ви маєте. Найпоширеніші формати: RTF, TXT, HTML, FB2, PDF. Наявність інших є додатковою перевагою.
5
Наявність додаткових опційСтоімость книги без можливості перегляду фотографій і музичного програвача набагато нижче. Тому відразу визначте, чи так необхідні для вас додаткові можливості.
6
Розташування кнопокПрежде ніж придбати вподобану модель, зайдіть у магазин, що торгує електронними книгами, і потримайте кілька вподобаних моделей в руках. Часто буває, що виробники розташовують кнопки не дуже зручно для читача, чому процес читання може перетворитися на справжню муку.
7
Гарантія проізводітеляВибірать краще виробника, давно зарекомендував себе на ринку. Перед покупкою дізнайтеся, чи сервісні центри у вашому місті, інакше при поломці можуть виникнути додаткові труднощі.